ARüya Tabirleri

Aç Kalmak

Rüyada Aç Kalmak

Rüyada aç kalmak, rüyanın tam tersine işaret eder ve hayırlara rivayet edilir. Rüya sahibinin maddi anlamda çok daha güçleneceğine, sıkıntılarının son bulacağına, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine işaret eder. Akıllı yatırımların büyük avantajlar sunacağına, kişiye düşündüğünden ve hesapladığından da fazla getiri sağlayacağına alamet eder.

Rüyada Aç Olmak

Bir bireyin rüyasında kendisinin aç olduğunu görmesi ya da öyle hissetmesi onun yaşayacağı mutluluğa, karşılaşacağı iyiliğe ve şifaya kılavuz eder. Rüya sahibinin hayatında çok büyük ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, artık rahat bir nefes alacağına ve rahat bir hayata kavuşacağına yorulur.

Rüyada Açlık Görmek

Rüyada açlık görmek anlamı, bir takım hayal kırıklıklarına, emeklerin yanmasına, fedakârlıkların karşılık görmemesine tabir edilir ve rüya sahibinin en büyük darbeyi en yakınlarından göreceğine işaret eder.

Rüyada Açlık Çekmek

Rüyada açlık çekmek de açlık görmek anlamıle benzer şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin büyük umutlarla çıktığı yollardan kendisine hayır gelmeyeceğine ve bireyin iyi niyetlerle yaptığı seçimlerin kendisini mutsuz edeceğine tabir edilir.

Rüyada Aç Birini Görmek

Rüyada aç birini görmek anlamı, rüyayı gören bireyin kendisine ihtiyacı olan bazı kişilerin olduğuna kılavuz eder. Rüya sahibi, çok zor durumda olan insanların bazılarının kendisinin desteğine ihtiyaç duyduğunu görecek demektir.

Rüyada Karnını Doyurmak

Rüyada karnını doyurmak, çok hayırlıdır. Rüyayı gören bireyin, karşısına çıkacak kazançlı işler sayesinde hayatının en güllük gülistanlık olacağı bir dönemin geleceğine, bolluğun ve bereketin daha önce hiç olmadığı kadar artacağına alamet eder.

Rüyada Yokluk Görmek

Rüyada yokluk görmek anlamı, gerçek anlamına benzer şekilde değerlendirilir ve rüyayı gören bireyin işini kaybedeceğine bu yüzden ekmeğinden olacağına ve çok zor günler geçireceğine yorulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim