ARüya Tabirleri

Açık Kapı Görmek

Rüyada Açık Kapı Görmek

Rüyada açık kapı görmek anlamı, şansın sonuna kadar kişiye yardım edeceğine ve isteklerin tamamına zahmet çekmeden sahip olunacağına işaret eden hem hayırlı, hem de çok güzel, müjdeli bir alamettir. Kişiyi bugüne kadar zorlayan ve kafasının karışmasına neden olan soru işaretlerinin, çıkmazların artık yok olacağını, her türlü soruya gereken doğru cevabın bulunacağını, bireyin hedeflerini çok net bir şekilde ifade ederek, kendisini başarıya ulaştıracak yola gireceğini alamet eder. Süre gelen maddi sıkıntılar veya anlaşmazlıklar en kısa sürede çözülür ve rüya sahibi rahat nefes alarak yeni projeler için heyecan duyacağı bir ruh haline girer. Önemli bir değişimi de tabir eden rüya bireyin ruhsal yaşamında olumlu şekilde olacak değişikliklerin aynı zamanda ve anda maddi hayatında da aynı şekilde görüleceğini de bildirir.

Rüyada Açık Kapıdan Girmek

Arzulara, özlem duyulan kimselere kavuşmak, parasal rahatlama içinde olmak ve daha iyi bir işe girmek anlamına gelir. Bazen de devlet işinde çalışan kişilerin istifa ederek kendi işlerini kurma kararı alacaklarına da tabir olur. Sevinç duyulacak pek çok haberin geleceği bir dönem içinde olan rüya sahibinin, çevresi ile olan diyalogları da olumlu ve yapıcı şekilde sürer. Hak edilene kavuşmak, zengin olmak, hastalıklardan azat olarak uzun bir ömür geçirmek anlamına da gelir ve her türlü hayrın bireyin üstünde olacağını ifade eder.

Rüyada Açık Kapıyı Kapatmak

Kişi açık kapıdan girmeden kapıyı kapatırsa büyük bir fırsatı kaçırır. Geleceği görmeyen ve öngörü sahibi olamayan kişilerin ayağına gelen çok özel ve büyük bir kısmeti yanlışlıkla dahi olsa görmeyeceklerine ve farkına vardıklarında iş işten geçeceği için çok üzüleceklerine alamettir. Eğer açık kapıdan girilir ve kapı kapatılırsa kişi hak ettiği mevkiye, şana ve maddi olanaklara kısa süre sonra ulaşacak olarak yorumlanır.

Rüyada Açık Kapı Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaptıkları hatalar nedeni ile af bekleyen ve kalplerini kırdıkları kişilerden özür dilemek isteyen kişilerin psikolojilerini ifade eder.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com