ARüya Tabirleri

Açma Görmek

Rüyada Açma Görmek

Rüyada açma görmek anlamı, eğer hamur işinden yapılmış ise kısmet ve bereket anlamına gelir. Kişinin gelirinin artmasına vesile olacak pek çok imkana kavuşacağına yorumlanan rüya ev içindeki huzurun ve aile sıcaklığının her zaman süreceğine de yorulur. Nimetlerden yana şansı açık olan bireyin ayaklarına serilecek olan pek çok zenginliğe alamet olan rüya, manevi anlamda da bireyin gönlünü açacağını ve daha pozitif düşünen biri haline geleceğini de işaret eder. Şartları zor olan kimselerin daha iyi yaşama olanakları bulacağına, varlık içinde yaşayanların da yeni mal ve mülkler alarak daha da zengin bir hayat süreceklerine alamet olan hayırlı bir rüyadır. Asla geriye gitmeyecek olan maddi zenginliğe, duygusal açıdan tatmin olmaya ve sevilmeye de yorumlanır.

Rüyada Açma Yaptığını Görmek

Çok sayıda açma yaptığını gören kişilerin evleri her daim kalabalık olur ve gelen misafirler eve esenlik verir. Doğru ve hak yemeyen, ağzından her zaman güzel sözler çıkan, kimse hakkında kötü konuşmayan ve dedikodu yapmayan dostluklar kurulacağına, bir ömür devam eden, vefalı arkadaşları sayesinde bireyin sırtının yere gelmeyeceğini de bildirir. Açma yapan bireyin kızı varsa çok kısmetli olur ve sık sık görücü gelir. Erkek evlatları olanlar için erken yaşta evlendirmeye ve torun sahibi olmaya kılavuz eder.

Rüyada Açma Yediğini Görmek

Dünyanın her türlü nimetinden maksimum seviyede yararlanmak, pek çok ülke görmek anlamı, yeni kültürler tanımak ve geçim sıkıntısı olmadan, rahat bir şekilde yaşamak anlamına gelir. Açma yiyen kişi çok sayıda talibe sahip olur. Evliler için eşleriyle aralarındaki kuvvetli gönül bağına alamettir.

Rüyada Açma Görmenin Psikolojik Yorumu

Doygunluk hissine alamettir. Rüya sahibinin pek çok şeyi erken yaşta tecrübe etmesi sonucunda heveslerinin azaldığına, hayal kurmaktan vazgeçerek, dünyevi işlerle çok fazla uğraşmadığına, daha ziyade manevi bir yolculuğa çıkmaya niyetli olduğuna dair bir semboldür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu