ARüya Tabirleri

Adak Görmek

Rüyada Adak Görmek

Rüyada adak görmek anlamı, rüya sahibinin iyi niyetler ve iyi dilekler taşıdığına lakin karşısına her zaman kendisi gibi iyi kalpli kimselerin çıkmayacağına kılavuz eder. Kötü bir rüya değildir lakin rüya sahibinin her zaman şansının yaver gitmeyeceğine, bazen kaderin cilveleri ile karşılaşacağına ve hayal kırıklığı yaşayacağına tabir edilir. Rüyayı gören bireyin en büyük çıkmazının yanlış kişilere umut bağlamasıdır ve bu kişiler kendisini hep yarı yolda bırakacaklardır diye ifade edilir.

Rüyada Adak Adamak

Rüyada adak adamak, rüya sahibinin çok istediği bir şey için Allah ’a el açtığına ve ondan yardım dilendiğine işaret eder. Bu rüya olduğu gibi tabir edilir ve rüya sahibinin gerçekten de yoluna adak adadığı bir dileğinin olduğu şekline yorumlanır.

Rüyada Adak Kesildiğini Görmek

Rüyasında adak kesildiğini gören bireyin rüyası, kendisinin çok mert kimse olduğuna yorulur. Kişi, iki eli kanda olsa yine de sözünü yerine getirir, ettiği lafların ve attığı adımların arkasında durur, gururundan ve onurundan hiçbir durumda ödün vermez diye yorumlanır.

Rüyada Adaklık Koyun Görmek

Rüyada adaklık koyun görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, yerine getirmesi gereken bir sözü olduğu anlamına gelir. Kişi eğer o adaklık koyunu aldığını görürse sözünü yerine getirmeyi başaracak ve alnının akı ile bu işin altından kalkmış olacaktır.

Rüyada Adak Eti Yemek

Rüyada adak eti yemek, gıybet etmeye ya da bir kişiyi haksız yere suçlayarak onun günahına girmeye işaret eder. Rüya sahibinin yakınındaki bir insanla ilgili yanlış düşüncelere kapılacağına tabir edilir.

Rüyada Adak Eti Dağıtmak

Rüyada adak eti dağıtmak, bireyin, iyi niyetlerle yaptığı hayrın Allah katında makbul sayılacak kadar önemli olduğuna ve insanların arkasından güzel konuşup, kendisi için dualarını eksik etmeyeceklerine işaret eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com