ARüya Tabirleri

Adet Olmak

Rüyada Adet Olmak

Rüyada adet olduğunu gören kişi dinine bağlı olmayan ve dini vecibelerden uzak olan biri olarak tabir edilir. Rüyada bir erkeğin eşinin adet olduğunu görmesi hayatta yaşanacak zorluk ve sıkıntıya kılavuz eder. Adamın karısı güzel ahlaklı biriyse yorum değişir ve dine bağlılığa kılavuz olunur. Rüyada adet olduğunu görmek anlamı doğru yoldan ayrılmaya, dürüstlüğü elden bırakmaya, Allah katında günah olan şeyler yapma eğiliminde olmaya ve günah işlemeye de işaret eder. Rüyada adet olmak sağlık sorunlarına da kılavuz eder. Sağlıklı bir bireyin rüyasında adet olduğunu görmesi o bireyin hastalanacağına işaret ederken gebe bir kadının adet olduğunu görmesi dünyaya bir erkek evlat getireceğine işaret eder.

Rüyada Kadının Adet Olduğunu Görmesi

Bir kadının rüyasında adet olduğunu görmesi hayırlıdır. Şifa bulmaya ve evlat sahibi olmaya kılavuz eder.

Rüyada Bir Erkeğin Adet Olduğunu Görmesi

Rüyada bir erkeğin adet olduğunu görmesi doğru yoldan ayrılarak bireyin zina yapmasına kılavuz eder. Bu kişi nikâhı olmayan bir kadınla cinsel ilişkiye girecek demektir.

Rüyada Adet Kanı Görmek

Rüyada adet kanı görmek anlamı iyi değildir, dürüstlükten uzaklaşmaya, dinden kopmaya ve günah işlemeye işaret eder.

Rüyada Karın Ağrısı Çekmek

Rüyada karın ağrısı yaşayan kişi malını ya da parasını helal olmayan bir işe harcayarak, büyük bir maddi zarara uğrayacak ve sonradan çok üzülecek demektir.

Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek anlamı hayırlı şekilde yorumlanmaz. Kişi için üzüntü, keder, sıkıntı ve zorluk anlamına gelirken, toplum için de büyük felaketler olacağına işaret eder.

Rüyada Arkadan Kan Gelmesi

Rüyasında arkasından kan çıktığını gören kişi yanlış yoldan çıkacak ve sonunda doğru yolu bulacak demektir. Kan eğer rüya sahibine sürülürse helal olmayan parasını ya da kazancını elden çıkaracak demektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu