ARüya Tabirleri

Adres Aramak

Rüyada Adres Aramak

Rüyada adres aramak, rüya sahibinin çaresiz durumlarda kalıp, bir başına zorluklarla mücadele etmek zorunda olacağına bu durumun da kendisine çok ağır geleceğine işaret eder. Yalnız başına atlatılması imkânsız olan ve çok çetin geçeceği için kişiyi yıpratacak günlerin yaşanacağına, maddi kayıpların olacağına, bu süreçte yaşanacak olan zararın uzun zaman telafi edilemeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Yol Sormak

Rüyada yol sormak, rüyayı gören bireyin içinden çıkamayacağı ve kafasını kemirip duracak bir olayın yaşayacağı şeklinde ifade edilir. Bu konuda tecrübesi olan kişilerden yardım istemeye, onların öğütlerine ve telkinlerine ihtiyaç duymaya alamet eder.

Rüyada Yol Tarifi Almak

Rüyada yol tarifi almak, rüya sahibinin kafasında bazı soru işaretleri olduğuna, bunlardan kurtulmak için bazı yollar ve çareler aradığına ancak bu durumun üstesinden birilerinin kendisine destek vermesi ile kurtulmayı başaracağına işaret eder.

Rüyada Yol Tarifi Vermek

Bir kişi rüyasında birine yol tarifi verdiğini görürse o kişi, çevresindekilerin övgü dolu sözlerini duyacağı ve onların sevgisini kazanacağı bazı davranışlarda bulunur ve en çok da ailesini mutlu eder diye yorumlanır.

Rüyada İz Sürmek

Rüyada iz sürmek, ar, namus ve hayâ kavramlarına çok önem veren, karşısına çıkan kişilerde ilk önce bu değerlerin olup olmadığına bakan ve ondan sonra dostluk kuran bir bireyin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Birini Takip Etmek

Rüyada birini takip etmek onun hakkında bilgi toplamaya, bireyin hal ve hareketlerine bakarak karakterini analiz etmeye ve kötü alışkanlıkları var mı diye araştırmaya kılavuz eder. Rüyayı gören kişi, çevresindeki kişileri özenle seçiyor ve kafasında onları test ediyor demektir.

Rüyada Takip Edilmek

Bir bireyin rüyasında kendisini birinin takip ederken görmesi büyük talihsizliktir ve mutsuzluk anlamına gelir.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com