ARüya Tabirleri

Afet Görmek

Rüyada Afet Görmek

Rüyada afet görmek anlamı, iyi değildir ve hayırlı anlamlara gelmez. Rüya sahibinin hayatının karışacağına, işlerinin bozulacağına, hayatında fırtınalı günler yaşanacağına ve bireyin büyük bir çıkmazın içine düşeceğine alamet eder. Kişinin yolunda giden ve sakin şekilde ilerleyen yaşamının dalgalanacağı, kurulu düzeninin çökeceği, elindekileri kaybedeceği, mutsuz olacağı, zor ve sıkıntılı günler geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Doğa Olayları Görmek

Rüyada doğa olayları görmenin yorumu olayların her birine bağlı olarak değişik şekillerde yapıldığı gibi genel anlam itibariyle rüya sahibinin hayatında yeni bir çağ açılacağı ve bireyin hayatının dönüm noktası sayılacak bir takım olayların yaşanacağı ile tabir edilir.

Rüyada Doğal Afetleri Görmek

Rüyada doğal afetleri görmek anlamı de doğa olayları görmek anlamı gibi tabir edilir ve rüyayı gören bireyin hayatında hiç beklemediği anda beklemediği gelişmelerin meydana geleceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin hayatının kökten değişeceği ve hiçbir şeyin aynı kalmayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sel ve Deprem Görmek

Rüyada sel ve deprem görmek anlamı, müjde anlamına gelir ve rüya sahibinin tüm duygularını, düşüncelerini değiştirecek haberler alacağına ve bu durumun kendisinde büyük fark yaratacağına alamet eder.

Rüyada Kasırga Görmek

Rüyada kasırga görmek anlamı, rüya sahibi için bir uyarı mahiyetinde olduğu şeklinde kabul edilir. Rüyayı gören bireyin tehlikeye ve belaya çok yakın olduğuna ve bu durumun farkına varıp bazı tedbirler almadığı takdirde çok tatsız olaylarla karşılaşacağına kılavuz eder.

Rüyada Kar Fırtınası Görmek

Rüyada kar fırtınası görmek anlamı, şanssızlığın ve kısmetsizliğin işaretidir ve rüyayı gören bireyin yaşamının olumsuz yönde değişeceği, tatsız olayların yaşanacağı, uğursuzluğun peşini bırakmayacağı anlamına gelir. Mutsuz geçecek günlerin yaklaştığı ile tabir edilir. Rüyada kar fırtınası görmek anlamı, maddi zarar, manevi yıkım yaşamaya ve kötü zamanlar geçirmeye yorulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu