ARüya Tabirleri

Afiş Görmek

Rüyada Afiş Görmek

Rüyada afiş görmek anlamı, türüne göre veya görülen afişin niteliğine göre yorumlanmalıdır. Eğer duvarda iş için oluşturulmuş bir afiş görülüyorsa uzun süredir herkesten saklanan bir sırrın artık gün yüzüne çıkacağını ve yakın çevrenin sitemleri ile karşılaşılacağını, pek çok insana açıklama yapmak durumunda kalınacağını tabir eder. Aynı zamanda ve anda bu sırrın ortaya çıkmasında yakın bir arkadaşın kendisini tutamayıp ağzından kaçırması sebep olacak demektir. Bu durumun rüya sahibinde yarattığı hayal kırıklığı ve güvensizlik yüzünden bazı dostlukların yeniden gözden geçirileceğine yorumlanır. Siyasi bir afiş görmek anlamı ise iş yaşantısında bireyin ayağını kaydırmak isteyen veya makamında gözü olan birinin varlığına dikkat çekerek, özellikle yakın zamanda ve anda çalışılan projeler konusunda ketum davranmanın ehemmiyetine dikkat çeker.

Rüyada Afiş Asmak

Kendisini duvarlara afiş asarken gören kişilerin hayatlarında örnek aldığı insanlar vardır ve bu kişileri yakından takip ederek onlar gibi olmaya çalışan rüya sahibinin başarılarında bu tavrının payı olacak demektir. Başkasının afiş astığını görmek anlamı imrenme huyu nedeniyle bireyin kendi özelliklerinin farkına varamadığını ve öz güven eksikliği duyduğunu tabir eder. Gereksiz yere başkalarını örnek almak ve kendi yeteneklerini değerlendirmemek demektir.

Rüyada Kendi Afişini Görmek

Üzerinde bireyin resmi olan afişler asıldığını görmek anlamı güzel bir başarının ifadesi, gelecek günlerin sürprizlerle dolu olacağının müjdesidir. Başkalarının kıskanacağı işlere imza atmak ve yapılan işte ünlü biri haline gelmek demektir. Tamamen kendi emeği ile bir yere gelmek, kimseye minnet etmeden yaşamak anlamındadır. Tanımadığı birinin kendi afişini astığını veya duvara yapıştırdığını görmek anlamı ise herkesin ilgisini çeken bir yaşama sahip olmak, insanların imrenen bakışlarını üzerinde hissetmek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Afiş Görmenin Psikolojik Yorumu

Görünen yaşamın perde arkasını simgeleyen bu rüya herkesin sakladığı sırların varlığına ve bu sırların ortaya çıkacak olmasından ötürü duyulan bir endişeye alamettir. Diğer yandan toplumsal değerlere ve başkalarının görüşlerine fazlasıyla değer vermekten ötürü sürekli otokontrollü şekilde yaşandığını da ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu