ARüya Tabirleri

Ağaçlar Görmek

Rüyada Ağaçlar Görmek

Rüyada ağaçlar görmek anlamı, farklı şekillerde tabir edilebilmektedir. Rüyayı gören bireyin canlı ve taze ağalar görmesi şifa, kazanç, mutluluk ve huzur demektir. Rüya sahibinin kurumuş ve ölmüş ağaçlar görmesi şer olarak kabul edilir ve şansızlık, uğursuzluk ve kısmetsizlik şeklinde yorumlanır. Rüyada meyve dolu ağaçlar görmek anlamı bolluk, bereket, geniş rızık ve zenginlik anlamına gelir.

Rüyada Ağaçlar Arasında Yürümek

Rüyayı gören bireyin stresli, kötü ve zor günlerden kurtulacağına, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına rivayet edilir ve hayırlara alamet ettiğine yorulur.

Rüyada Ağaçlar İçinde Ev Görmek

Rüyayı gören bireyin sıkıntılarını, dertlerini ve sorunlarını geride bırakacağına, fakirlikle geçen zamanlarından kurtulacağı, garanti olacak kazanca ve rızka sahip olacağı bu sayede başı ağrımdan, beli bükülmeden ve gülen yüzü solmadan yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Ağaçların Kesilmesi

Rüyayı gören bireyin uykusunda yeşil ağaçların kesildiğini görmesi, başarılarının, kazancının ve de mutluluğunun azalacağına tabir edilir. Rüyayı gören bireyin uykusunda solmuş ve ölmüş ağaçları görmesi de hayatındaki engellerin, aksiliklerin ve sıkıntıların son bulacağına rivayet edilir.

Rüyada Ağaçların Çiçek Açması

Rüyayı gören bireyin yaşamının güzelleşeceğine, korkularının yok olacağına, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine kılavuz ederken aynı zamanda ve anda rüya sahibinin kendisine hayır, rızık ve kar getirecek işlerde büyük başarı ve getiri elde edeceğine kılavuz eder.

Rüyada Ağaçların Yürümesi

Rüyayı gören bireyin kendisine hayır getirmeyecek girişimlerde bulunacağına, onlara umut bağlayacağına lakin işlerinin istediği yönde ilerleme göstermeyeceğine bunun da kendisi için büyük bir hayal kırıklığı olacağına alamet eder.

Rüyada Ağaçların Devrilmesi

Rüyayı gören bireyin uğursuzluklarla, melanetlerle ve uğursuzli olaylarla karşılaşacağına, yıkılacağına, üzüleceğine ve gözyaşı dökeceğine rivayet edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu