ARüya Tabirleri

Ağız Görmek

Rüyada Ağız Görmek

Rüyada ağız görmek anlamı, hayatı belirleyen dinamiklere işaret eder. Rüya sahibinin yolunu çizmesini ve kaderini belirlemesini sağlayacak kararların alınmasına ya da tam tersi şekilde zaten alınmış olan kararların noktalanmasına kılavuz eder. Kişi için yaşamın tüm belirleyici olan noktalarına kılavuztir. Kısmetini belirlemeye, yaşamını yönetmeye, kendini ifade etmeye ve neyi istediğini, neyi istemediğini kararlaştırmaya tabir edilir.

Rüyada Ağız İçinde Yara Görmek

Rüyada ağız içinde yara görmek anlamı iyi değildir ve hayırlara alamet ettiği söylenemez. Hayal kırıklığı yaşamaya, emeklerin karşılığını alamamaya, umutların boşa çıkmasına ve üzüntü içinde kalmaya kılavuz eder.

Rüyada Büyük Ağız Görmek

Bir kişi rüyasında kendi ağzını olduğundan da büyük görürse eğer, o bireyin düşünmeden konuşmaları ya da düşünmeden yaptığı hareketleri nedeniyle başının ağrımasına neden olacak olaylarla karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Ağzından Su Gelmesi

Rüyada ağzından su gelmesi ya da başka bir tabirle ağzının suyunun akması, rüya sahibinin mutlu olacağı olaylar yaşayacağına lakin bu olayların birebir kendisi ile ilgili olmadığına, başkasının mutluluğu sayesinde hoşnut olacağına tabir edilir.

Rüyada Ağız Dolusu Kusmak

Rüyada ağız dolusu kustuğunu görmek anlamı, kötü ve sıkıntılı günlerden geçmeye işaret eder. Rüyayı gören bireyin bir işten fena şekilde dili yanacağına ve bundan sonra da yoğurdunu üfleyerek yemeye başlayacağına yorulur.

Rüyada Ağız Kavgası Etmek

Rüyada ağız kavgası etmek, bireyin hakkı olanı almaya çalışmasına, geçim derdine düşmesine, işine gücüne dalmasına ve hayattaki en büyük amacının helal yollardan ekmek parası kazanmak olduğuna işaret eder.

Rüyada Ağız Dolusu Balgam Çıkarmak

Bir bireyin rüyasında ağız dolusu balgam çıkarması, o bireyin hayatının da, gelirinin de sabit olacağına, rüya sahibinin maddi anlamda tabir yerindeyse ne uzayacağına ne de kısalacağına yorulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu