ARüya Tabirleri

Ağlayan Biri Görmek

Rüyada Ağlayan Biri Görmek

Rüyada ağlayan biri, yardım isteneceğinin alametidir. Yakın akrabalardan veya kardeşlerden gelecek önemli bir yardım çağrısına karşılık verecek olan rüya sahibinin işleyeceği sevaba ve sonrasında duyacağı vicdani rahatlığa alamettir. Ağlayan biri yüz güldürecek bir haber veya olay yaşamak, başkalarının sevinçlerine ortak olmak anlamına da gelir. Kendisiyle yakınlık kurmak isteyen birisiyle tanışmak, özellikle bekar bir hanım veya beyle ahbaplık kurmak ve yakınlaşmak anlamına da gelir. Kişinin çevresinde bazı değişiklikler yaşayacağının işaretini de veren rüya, özellikle sosyal hayatta olan farklılıklar sonrasında bireyin hayata bakış açısını değiştirecek macera dolu günlerin başlayacağına, yeni ufuklar hedefleyen bireyin bu amaçlar doğrultusunda rota değiştireceğini ve yenilik yapmak isteyeceğini de bildirir.

Rüyada Ağlayan Birini Susturmak

Kendisine ait iş yeri olan ve himayesinde işçiler çalıştıran kişilerin mevkilerini fazlaca önemsemelerinden, kendilerini çalışanlardan üstün görmelerinden dolayı aşırı kibirli bir tutuma gireceklerini ve günaha düşeceklerini, çalışanlara zulmederek veya aşırı baskıda bulunarak o kimselerin beddualarını alacağını alamet eder. Bu rüya bireyin ahiret hayatını hiçe sayarak sadece dünyadaki yaşamına odaklanması sonucunda daha sonraları zayıflayan iman gücünü toparlamakta güçlük çekeceğine, pek çok günaha ve kirli işe bulaşmasından dolayı da gelecekte acı çekip tövbe edeceğine alamettir.

Rüyada Ağlayan Birini Güldürmek

Kişi için cennetin kapılarını aralayacak çok güzel bir sevap işlemeye, gelişmeler yaşamaya, pek çok insanın duasını alacak hayırlarda bulunmaya alamettir. Vicdanı ile hareket eden rüya sahibinin çizgisinden asla ödün vermeden yaşayacağını, manevi değerlerine de, dini inancına da her fırsatta ve koşulda sahip çıkacağını bildiren çok güzel, hayırlı bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Ağlayan Biri Görmenin Psikolojik Yorumu

Sevdiği birinin vefatına neden olan ya da kaza sonucu birinin hayatını kaybetmesi sonucu ile karşılaşan kişilerin suçluluk duygularını işaret eder. Ağlayan biri, af dilemek istemenin, geçmişi yeniden yaşama isteğinin ve rüya sahibinin vicdanının sesinin sembolüdür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu