ARüya Tabirleri

Ağlayan Çocuk Görmek

Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek

Rüyada ağlayan çocuk görmek anlamı çok merhametli bir kalbe sahip olmak ve başkalarının derdini kendi sorunu gibi kabullenip çözüm bulmak için çaba harcamak anlamına gelir. Rüya sahibinin inancı gereği her türlü yardımı göstererek, ihtiyaç sahiplerini mutlu etmek için uğraş verdiğini ve bu yolla ruhsal olarak kendi manevi dünyasına da hizmet ettiğini işaret eder. Bol sevap kazanacak işlerde bulunmanın, kimsesiz bir çocuğa sahip çıkarak, eğitimine yardımcı olmanın da tabiridir. Ağlayan çocuk gören kimse yakınlarında sıkıntı içinde kıvranan birini fark edecek ve ona karşılıksız yardım eli uzatacak demektir. Güzel ve iyi bir ahlaka sahip olunduğunu, her zaman duygularını gözeterek davranan rüya sahibinin ahiret hayatını da düşünerek düzgün yaşamaya çalıştığını bildirir.

Rüyada Ağlayan Çocuğu Azarlamak

Vicdansız biri olunduğuna ve bu nedenle kimsenin sevmediği bir insan haline gelindiğine yorumlanır. Günah işlemeye yatkın olan bireyin, nefsini her geçen gün artırdığını ve dünya işleri ile fazlasıyla uğraşmaktan maneviyatını zenginleştirmeye hiç vakit ayırmadığına da alamettir. Eşine kötü davranan, döven veya aşağılayıcı sözler sarf eden birine, ailesini önemsemeyen aile reisine de işaret eden rüya, rızkını boş işlerde ve yanlış yerlerde, kötü alışkanlıklar uğruna heba eden bireyin bir zaman sonra çok kötü bir duruma düşeceğini kılavuz eder.

Rüyada Ağlayan Çocuğu Güldürmek

Büyük sevap sahibi olmak, her işinde Allah rızası için hizmet etmek ve insanlara iyi davranmak demek olan rüya, İslami olarak da bireyin iyi amellere sahip biri olduğuna alamet eder. Hayatını sorumluluklarına göre yaşayan bireyin düşkünlere özel olarak yardım ettiğini de gösterir.

Rüyada Ağlayan Çocuk Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşırı duygusal ve aşırı hassas olan rüya sahibinin, olumsuzluklar ve acılar karşısında zayıf düştüğünü, en ufak sorunda yerle bir olduğunu ve kendisini toparlamakta çok zorlandığını gösterir. Yaşam boyu destek alarak yaşamak anlamına da gelir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu