ARüya Tabirleri

Ağlayarak Uyanmak

Rüyada Ağlayarak Uyanmak

Rüyada ağlayarak uyanmak, rahmete mazhar olmaya, başınıza gelecek iyi ve ruhani şeylere alamettir. Bu rüyayı gören kişi çok sevineceği bir haber alır ve uzun süredir istediği bir dileğine kavuşur. Rüyada sevinçten ağlayarak uyanmak dünya hayatında birçok mutluluğu birlikte tadacağınızın ve yaşadığınız herhangi bir sıkıntı ve problem varsa bunlardan en yakın zamanda ve anda kurtulacağınızın göstergesidir. Rüyada üzüntüden ağlayarak uyanan kimse, bir müddet daha sıkıntı içinde kaldıktan sonra tüm üzüntülerinden kurtulur ve arzularına kavuşur. Rüyada bir yatakta yattığınızı ve birden korkuyla ağlayarak uyandığınızı görmeniz gereksiz ve önemsiz konularda kendinizi oldukça fazla üzüldüğünüz ve yıprattığınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Ağlayarak Uyumak

Rüyada ağlayarak uyuduğunu görmek anlamı, herhangi bir konuda beklentilerinizin üstünde başarı kazanacağınızın ve sizin için şer olarak gördüğünüz hadisenin aslında hayra ve mutluluğa dönüşeceğinin göstergesidir. Bu rüya bazen de haksızlıklara gözlerinizi kapadığınızın ve sadece üzülmekle kalıp düzeltmek için hiçbir şey yapmadığınızın habercisidir. Rüyada bağıra çağıra ağlayarak uyumak iyi değildir. Yakında küçük bir sıkıntı yaşayacağınız anlamındadır.

Rüyada Ağlarken Susmak

Rüyada ağlarken birden sustuğunuzu hatta güldüğünüzü görmeniz, bir sıkıntıdan sonra sevince, meşakkatle elde edilecek büyük bir kazanca, bireyin başına gelecek birtakım hadiselerden sonra üzüntüden ve stresten kurtulmasına kılavuz eder. Rüyada ağlamak alimlerin çoğunluğuna göre sevince ve neşeye işaret etmektedir. Bu rüya gerçek hayatınızda güleceğinizin bir göstergesidir.

Rüyada Ağlayarak Uyanmanın Psikolojik Tabiri

Rüyada ağlayarak uyanmak genellikle bireyin iç dünyasında yaşadığı birtakım üzüntüler olduğunun ve üzüntülerden dolayı sürekli ağlayıp sıkıntı çektiğinin göstergesidir. Bu rüyayı genellikle psikolojik olarak birtakım sorunlar yaşayan, yolunda gitmeyen işler yüzünden endişe duyup kederlenen kişiler görmek anlamıtedir. Aynı zamanda ve anda çevrenize karşı ne kadar neşeli görünseniz de aslında iç dünyanızın birçok kederi barındırdığı anlamına da gelir.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com