ARüya Tabirleri

Akıntı Görmek

Rüyada Akıntı Görmek

Rüyada akıntı görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, girişeceği işlerden, yapacağı çalışmalardan ve ortaya koyacağı ürünlerden kazandığı paralarla çok büyük yatırımlar yapacağına ve kazandığı paralar ile mal ve mülk alımına ağırlık vereceğine kılavuz eder. Aynı zamanda ve anda, sevilen ve sayılan insanlar ile ortak yapılacak ve iki tarafın da çok para ve mal kazanacağı bir işe yorumlanır.

Rüyada Akarsuya Düşmek

Rüyada akarsuya düşmek, rüyayı gören bireyin kendi iradesi dışındaki olaylarla karşılaşacağına ve ne kadar müdahale etmeye çalışırşa çalışsın işin altından kalkamayacağına tabir edilir.

Rüyada Bir Şeylerin Akıntıya Kapılması

Rüyada bir şeylerin akıntıya kapıldığını görmek anlamı, çalışılan işte uğranacak büyük bir zararın çok büyük bir miktarda para harcanarak giderilmesine kılavuz edilir.

Rüyada Irmağın Aktığını Görmek

Rüyada ırmağın aktığını görmek anlamı, rüyayı gören bireyin uzun zamandır dört gözle beklediği ve geldiği zaman çok güzel şeyleri de beraberinde getirecek ve kişilerin hayatını değiştirecek büyük bir hediyeye yorulur.

Rüyada Akıntının Evleri Sökmesi

Rüyada akıntının evleri sökmesi, rüya sahibinin, bazı sorunlara hiçbir şekilde müdahale edemeyeceğine ve müdahale etmeye çalışsa bile çabalarının sonuçsuz kalacağına işaret edilir.

Rüyada Akıntıya Kapılmak

Rüyada akıntıya kapıldığını görmek anlamı, rüyayı gören bireyin sadece kendisine güvenebileceğine ve kimseden yardım beklememesine yorumlanır.

Rüyada Kendini Akarsuyun Başında Görmek

Rüyada kendini akarsuyun başında gören bireyin, hayatının çok güzel ve sağlıklı geçeceğine ve ailesi ile refah ve huzur içinde yaşayacağına kılavuz edilir.

Rüyada Su Akıntısı Görmek

Rüyada su akıntısı görmek anlamı, yapılan işler ve çalışmalarda elde edilen para ile gerçekleştirilen ve uzun bir zaman boyunca biriktirilen malvarlığına kılavuztir.

Rüyada Sal Görmek

Rüyada sal görmek anlamı, iş hayatında kötü gibi başlayıp daha sonra iyiye dönen bir iş ile karşılaşmaya tabir edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu