ARüya Tabirleri

Akraba Görmek

Rüyada Akraba Görmek

Rüyada akraba görmek anlamı iyi şekilde tabir edilmez. Rüyasında akrabasını gören bireyin hayatında olumsuz şeyler ve bir takım sorunlar yaşanacak demektir. Aynı zamanda ve anda sağlık sorunlarının da baş göstereceği anlamına gelir. Kişi rüyasında çok iyi anlaştığı ve çok değer verdiği bir akrabasını görürse bu iyi şeylere kılavuz eder. Kişinin hayatında mutluluk verici olumlu gelişmeler olacak demektir. Kişi eğer rüyasında hiç haz etmediği ve anlaşamadığı bir akrabasını görürse bu olumsuz ve kötü şeyler yaşayacağı anlamına gelir. Rüyada akraba görmek anlamı aynı zamanda ve anda dost bilinen bir kişiden bir zarar ya da kötülük gelmesiyle aslında o bireyin gizli bir düşman olduğu da anlaşılacak demektir.

Rüyada Teyze Görmek

Rüyada bireyin teyzesini görmesi bireyin kendisi için bir öz eleştiri yaparak hatalarını görmesi gerektiğine işaret ederek o kişi için aynı zamanda ve anda da zengin olmak anlamına gelir.

Rüyada Dayı Görmek

Rüyada dayısını gören kişi, ya dayısından, ya halasından ya da anne tarafından olan kuzenlerinden bir konuda destek görecek demektir. Bir de bir konu üzerinde fikir alışverişi yapılacağı ve nasihat alınacağına işaret eder.

Rüyada Amca Görmek

Rüyada amca görmek anlamı hayırlıdır lakin rüya sahibinin başkalarından rızıklanmasını düşünmesi yerine çalışarak hayatını idame ettirmesine işaret eder.

Rüyada Kuzen Görmek

Rüyada kuzen görmek anlamı umutsuzluğa düşmeye işaret eder. Rüyasında kuzeninden haber aldığını gören kişi akrabalarıyla tüm ilişkilerini bitirecek demektir.

Rüyada Hala Görmek

Rüyada hala görmek anlamı baba tarafında gelecek hayra işaret ederken aynı zamanda ve anda bireyin kazancı anlamına gelir.

Rüyada Enişte Görmek

Rüyada enişte görmek anlamı, rüya sahibinin yakınları tarafından sömürüldüğü ve pohpohlanarak kendisinden istifade ettikleri anlamına gelir. Rüya sahibinin yakınları, kar elde etmek için rüya sahibini istedikleri gibi yönlendiriyor demektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu