ARüya Tabirleri

Akrabalarını Görmek

Rüyada Akrabalarını Görmek

Rüyada akrabalarını görmek anlamı, genellikle olumlu ve güzel geçecek bir döneme vurgu yapar. Kişinin sakin geçen günlerinde bolca sevdiği insanlarla görüşeceğini, ailesinin de akrabalarının da desteğini görerek mutlu olacağını bildirir. Bekar bir bayan akrabalarını görürse kendisini istemeye geleceklerini tabir eder ve evinde kalabalık misafirler olacağını bildirir. Söz kesmek yahut aile arasında nişan yapmak anlamına da gelen rüya, sevindirici haberleri de ifade eder. Kişi sevmediği akrabalarını görüyorsa ailesini ilgilendiren mal veya para ile ilgili bir konuda duyulacak sözlerin yaratacağı kötü etkiyi, sevdiği akrabalarını görüyorsa her işinde arkasında sevdiği insanların olacağını kılavuz eder. Akrabalarını mutlu gören kişi din görevlerini eksiksiz şekilde yerine getiriyor demektir. Akrabalarını üzgün veya ağlarken görmek anlamı ise, yapılan hataların, dinden uzaklaşmanın ve ibadetlerini önemsemeden hareket etmenin işaretidir.

Rüyada Akrabalarını Ziyarete Gitmek

Gerçek hayatta da ziyaret amacıyla yapılacak bir yolculuğun ifadesi olan rüya, sağlık nedeniyle işe ara vermek, bir müddet kafa dinlemek demektir. Kırgın olunan dostlarla yeniden konuşmaya başlamanın ve aradaki tatsızlığı gidermek için olumlu adımlar atmanın kılavuzi olan rüya, her zaman güvende olmanın, yapılacak işlerde yalnız kalmadan her zaman aile üyelerinin verdiği destekle hareket edileceğinin de altını çizer.

Rüyada Sevmediği Akrabalarını Görmek

Kötü haberlere yorumlanan rüya, hoş olmayan bir olayla karşılaşılacağına ve bireyin bu yüzden bazı yakınlarıyla sözlü tartışma içine gireceğine, çözülmeyen bir mal davası nedeniyle mahkemeye taşınacağına alamet eder. Aynı zamanda ve anda akrabalar içinde kişi ve ailesi hakkında sürekli dedikodu yapan, aleyhte sözler söyleyen birinin varlığına da tabir edilir.

Rüyada Akrabalarını Görmenin Psikolojik Yorumu

Sevilmeye olan düşkünlüğü gösteren rüya, bireyin sevdiği insanlar tarafından beğenilmeye ve takdir görmeye olan ihtiyacını ifade eder. Geleneklerine ve ailesine bağlı kişilerin, bağımsız karar almak konusunda zayıf düştüklerini, her işlerini ailelerine danışarak yaptıklarını da bildirir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu