ARüya Tabirleri

Akrep Öldürmek

Rüyada Akrep Öldürmek

Rüyada akrep öldürmek, rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden kurtulmak için karşısına çıkan, daha önce hiç tanımadığı ve kendisine çok iyi bir iş teklifinde bulunan bir kişi ile bir işe gireceğine, ancak ilerleyen zamanlarda bu bireyin pek iyi biri olmadığını anlayacağına ve bu sayede bu kişiden zarar görmeden kurtulacağına kılavuz eder.

Rüyada Akrep Öldürdüğünü Görmek

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında çok tanımadığı ancak daha sonra kötü olduğu anlaşılan biri ile bir işte ortak olacağına, bu bireyin işte yavaş yavaş ortaya çıkan yüzü sayesinde herhangi bir sorun yaşanmadan ortaklığın bitirileceğine işaret eder.

Rüyada Akrep Öldürmeye Çalışmak

Ortaklık kurulan kötü birisinden kurtulmaya çalışırken iş hayatı ile ilgili bir sıkıntı yaşanacağına, bu sıkıntı ile uğraşırken diğer bireyin ortadan kaybolacağına ve küçük bir zarar görüleceğine tabir edilir.

Rüyada Siyah Akrep Öldürmek

Rüya sahibinin çok büyük paralar kazandıracak, sıkıntıları çözecek ve dertlerin bitmesini sağlayacak bir yatırıma birlikte gireceği kişiden, işin ortasında çok büyük zarar görecekken bu kişi ile zaten yeni kurduğu ortaklığı tek kalemde bozacağına rivayet eder.

Rüyada Beyaz Akrep Öldürmek

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında çok büyük bir işe girmek için ortaklık yaptığı bireyin, kötü birisi olduğunu anlayınca kendisi ile olan tüm ilişkilerini keseceğine ve bu sayede fazla büyük olmayan bir zarara uğramaktan son anda kurtulacağına alamet eder.

Rüyada Sarı Akrep Öldürmek

Rüya sahibinin iş hayatında birlikte çalıştığı kişi tarafından kötü birisi olup kötü işlere girerek çok büyük paralar kazanabileceği konusunda ikna edilmeye çalışılmasına rağmen bu konuda taviz vermeyeceğine ve çok daha azimli bir şekilde iyi şeyler yapmak için çaba göstermesine işaret eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu