ARüya Tabirleri

Akrepler Görmek

Rüyada Akrepler Görmek

Rüyada akrepler görmek anlamı, rüyayı gören kişiyi doğruluktan, inancından, güzel hal ve hareketlerinden edecek art niyetli kişilerle karşılaşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin iyi niyetinden faydalanmak ve onun sırtından menfaat elde etmek isteyen bir takım kötü düşünceli insanların peyda olacağına, rüya sahibini deyim yerindeyse kendi safına çekmek için ellerinden geleni yapacaklarına yorulur. Rüyayı gören bireyin bu kimselere uyması halinde hem günahkâr olacağı hem de zarar edeceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Küçük Akrepler Görmek

Rüyayı gören bireyin önemsiz gibi görünen ama işin içinden çıkmakta oldukça zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve bu durumlara arsız ve yüzsüz bazı kişiler nedeni ile düşeceğine tabir edilir ve gizli düşmanların varlığına rivayet edilir.

Rüyada Yavru Akrepler Görmek

Rüyayı gören bireyin çevresindeki güçsüz ama yine de can sıkmayı, huzur kaçırmayı ve kafa karıştırmayı başaran bazı kem gözlü ve kötü niyetli kimselerin varlığına tabir edilir. Fesat, yalancı ve dedikoducu kişilerin varlığı üzerinden açıklanır.

Rüyada Siyah Akrepler Görmek

Rüyada siyah akrepler görmek anlamı çok iyi ve hayırlıdır. Rüyayı gören bireyin özellikle de ticarette öne çıkacağına, rakiplerine karşı fark atacağına, maddi olarak üstünlük elde edeceğine bu sayede çok daha güçlü olacağına kılavuz eder.

Rüyada Akrepleri Öldürmek

Rüyayı gören bireyin kendisine ayak bağı olan, başarısını engelleyen, malından ve parasından sahiplenmeye çalışan, zararlı ve gereksiz kişilerden kurtulmayı başaracağına, bu sayede tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına rivayet edilir.

Rüyada Zehirli Akrep Görmek

Rüyayı gören bireyin üzülmesine, dertlenmesine, kedere ve yasa düşmesine neden olacak bir insana ve onun yüzünden yaşayacağı adeta felaket gibi günlere işaret eder. Rüya sahibi deyim yerindeyse bir dost kazığı yiyecek demektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu