ARüya Tabirleri

Akşam Görmek

Rüyada Akşam Görmek

Rüyada akşam görmek anlamı, gam, keder, hüzün ve dert anlamına gelir. Rüya sahibinin duygusal olarak çok hassas olacağı, yaşayacağı olaylardan çok fazla etkileneceği, ezileceği, büzüleceği, eğilip, büküleceği ve pek çok kişiye kırılacağı ile tabir edilir. Aksilik yaşamaya, başarısız olmaya, hayal kırıklığı içinde kalmaya ve tüm umutlarını yitirmeye işaret eder. Rüya sahibinin tüm çareleri tüketeceğine ama yine de sıkıntılarından kurtulamayacağına yorulur.

Rüyada Akşam Ezanı Duymak

Rüyada akşam ezanı duymak, kurtuluş ile açıklanır ve rüyayı gören bireyin borçlarından, hastalıklarından ve manevi ağırlığından nihayet kurtulmak için çözümlere kavuşacağına ve hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada Akşam Namazı Kılmak

Rüyada akşam namazı kılmak, rüya sahibinin sorumluluklarını bilen bir kişi olduğuna ve işlerini zamanından önce teslim edecek kadar disiplinli davrandığına ve işini ciddiye aldığına alamet eder.

Rüyada Akşam Sefası Çiçeği Görmek

Rüyada akşam sefası çiçeği görmek anlamı, çıkarsız ve katıksız bir sevdaya düşmeye ve bireyin içinde kopacak fırtınalara rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisine aynı duygularla yaklaşan biri ile hayırlı ve güzel bir gönül ilişkisi kuracağı anlamına gelir.

Rüyada Akşam Olduğunu Görmek

Rüyada akşam olduğunu görmek anlamı, zorluk ve zahmet yaşamaya, ticaret hayatında belirsizliğe düşmeye ve bir türlü önünü göremez olmaya yorulur. Ayrıca bireyin maddi açıdan imkânlarının kısıtlanacağı anlamına gelir.

Rüyada Akşam Karanlığı Görmek

Rüyada akşam karanlığı görmek anlamı, rüyayı gören bireyin başına tatsız olaylar geleceğine, işlerinin yarım kalacağına, hayallerinin suya düşeceğine, emeklerinizinboşa gideceğine ve çok mutsuz olacağı günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada Gece Görmek

Rüyada gece görmek anlamı, bireyin iki fikirlilik edeceğine yani daha açık bir tabirle kararsızlık yaşayacağına, bu sürede hem vakit hem de nakit kaybederek zarar edeceğine yorulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu