ARüya Tabirleri

Akvaryum Görmek

Rüyada Akvaryum Görmek

Rüyada akvaryum görmek anlamı, genel olarak iyi şekilde yorumlanmaz. Rüya sahibi için hayal kırıklığı ve üzüntü anlamına gelir. Rüyasında akvaryum gören kişi en sevdikleri tarafından yarı yolda bırakılır, onların dost değil beş para etmez, üç kâğıtçı kimseler olduğunu öğrenir. Akvaryum sıkıntı ve problem şeklinde de tabir edilir.

Rüya sahibinin maddi durumunun yerinde olduğu zaman etrafının dolu olacağına, yaşayacağı ilk maddi sıkıntıda yapa yalnız kalacağına kılavuz eder. Rüyada tatlı su balıkları ile okyanus balıklarını bir arada görmek anlamı, rüya sahibinin uluslararası bir iş yapacağına ya da yabancı iş adamları ile görüşeceğine yorulur.

Rüyada Akvaryum Balığı Görmek

Rüyada görülen balık, genel anlamı itibariyle kısmet olarak değerlendirilir. Akvaryum balığı mutluluk ve güzellik olarak yorumlanır. Rüyasında akvaryum balığı gören bireyin sağlık ve bereket içinde geçireceği bir hayatı olacak demektir.

Rüyada Akvaryum Almak

Boş akvaryum rüya sahibinin aradığını bulamaması ve bu nedenle hüsrana kapılması anlamına gelirken dolu akvaryum kazanç ve güzel kısmetler almak şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Akvaryum Balığının Öldüğünü Görmek

Rüya sahibinin maddi kaynaklarının tükenmesine ve darlığa düşmesine kılavuz eder. Rüya sahibi düşünmeden adım attığı için varını yoğunu hiç farkında olmadan tüketecek, hala zenginlik içinde olduğunu düşündüğü bir zamanda ve anda beş parasız kaldığını fark edip, büyük bir şok yaşayacaktır.

Rüyada Akvaryum Balığı Yutmak

Sağlığına kavuşmak ya da her zaman sağlıklı olmak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin hastalığının ilacını bulmasına hasta değilse de hayatı boyunca hiçbir ciddi hastalığı olmayacağına işaret eder.

Rüyada Akvaryum Camının Kırılması

Rüya sahibinin mecburi olarak bir davete iştirak etmesine lakin içinde bulunduğu ortamdan ve durumdan hiç haz etmemesine yorulur. Rüya sahibi zoraki olarak halinden memnunmuş gibi gözükecek demektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu