ARüya Tabirleri

Alan Görmek

Rüyada Alan Görmek

Rüyada alan görmek anlamı, bireyin düşmanlarının farkında olduğuna ve her adımını atarken son derece dikkatli olacağını, adımlarını atmadan önce gereken araştırmaları yapacağını ve her zaman aklın yolu ile hareket ederek kazançlı çıkacağını alamet eder. Zararlı işlere girmemeye, işleri büyütürken de doğru zamanda ve anda doğru hamleler yapılacağına tabir edilen rüya, mevcut durumun iyi şekilde devam edeceğine ve özellikle küçük yatırımlar yapan kimselerin beklentilerinin karşılık bulacağına, ayaklarının yere sağlam basması ile isteklerine daha kısa sürede erişeceklerine de yorumlanır.

Rüyada Boş Alan Görmek

Boş alan görmek anlamı, rüya sahibinin içindeki cevheri ortaya çıkarabileceği fırsatlar yakalayacağına ve yeteneklerini iş ortamında ortaya koyarak adını altın harflerle yazdıracağına yorumlanır. İş fırsatı olarak da tabir edilen rüya, bir başkasının yarım bıraktığı işi tamamlayarak göze girmenin ve kendi işini kurmanın da alametidir. Boş saha görmek anlamı aynı zamanda ve anda bireyin iş hayatında hükmünü tek başına sürdüreceğine ve genellikle çok fazla güvendiği arkadaşı, dostu olmayacağına yorulur. Rüya sahibinin aklındaki bir fikri önemli kimselerle paylaşarak onlardan akıl alacağına ve yatırımlarını edindiği bilgiler üzerine yaparak daha kısa zamanda ve anda pozitif sonuçlar alacağını da bildirir.

Rüyada Kalabalık Alan Görmek

Kalabalık alan gören kimselerin evlerinde söz veya nişan gibi bir tören olur, bekar kızları olanlar için görücü gelir. Rüya sahibinin bir hayli kalabalık gruplara sunum yapacak olduğuna, iş konusundaki tüm bilgi ve birikimlerini verilecek bir konferansta ya da toplantıda ortaya koyma fırsatı bulacağına da yorumlanır.

Rüyada Alan Görmenin Psikolojik Yorumu

Alan görmek anlamı sembolik olarak kişilerin hayatlarındaki aşırı durgunluğa ve yalnızlığa alamettir. Çok uzun zamanlar yalnız başına yaşamak zorunda kalan veya uzun süre hapis hayatı yaşayan kişilerin, toplum içinde sıkıntı yaşadıklarını, iletişim kurmakta zorlandıkları gibi, duygularını ya da düşüncelerini de aktarmak konusunda başarısız olduklarını bildirir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu