ARüya Tabirleri

Albay Görmek

Rüyada Albay Görmek

Rüyada albay görmek anlamı, rüya sahibinin ticarette çok başarılı olacağına işaret eder ve bireyin kar getirmesi umuduyla girdiği işlerin umduğu gibi yürüyeceğine, kendisinin sonuçtan mutlu olacağına ve rakiplerine hayal kırıklığı yaşatacak kadar önemli adımlar atacağına rivayet edilir. Meslek hayatında aşama kaydetmeye yorulurken aynı zamanda ve anda da bu sayede tüm hayatın seyrinin bir anda olumlu ve güzel yönde ilerleme göstereceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Subay Görmek

Rüyada subay görmek anlamı, iki şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin nahoş durumlarla karşılaşacağı, bunu kafaya takacağı ve huzursuz olacağı anlamına gelirken öte yandan da bireyin önemli işler yapacağına, bu işler sayesinde insanların gözüne gireceğine ve çok güzel sözler işiteceğine alamet eder.

Rüyada Astsubay Görmek

Rüyada astsubay görmek anlamı, mutluluk getirecek olayların yaşanacağına, işlerin yolunda gideceğine, rüyayı gören bireyin alacağı kararların kendisi için hayır getireceğine, tatmin ve memnun olmasına yeteceğine kılavuz eder.

Rüyada Çavuş Görmek

Rüyada çavuş görmek anlamı, kısa bir süreliğine önemli bir görevi devralmaya ve kendini değerli ve önemli hissetmeye işaret eder. Rüya sahibinin yetenekli, akıllı ve kıvrak zekâlı olması sayesinde her işten alnının akı ile çıkacağına ve ileride büyük bir makama erişeceğine yorulur.

Rüyada Çavuş Olmak

Bir kişi rüyasında kendisini çavuş olarak görürse o kişi hep iyilik ve hayır getirecek işlerin peşinden koşacaktır diye tabir edilir. Rüyayı gören bireyin hep güzel şeyler hedefleyeceğine ve en büyük isteğinin de bu hedeflerini gerçekleştirmek olacağına rivayet edilir.

Rüyada Paşa Görmek

Rüyada paşa görmek anlamı, amacına ulaşmaya ve mutlu olmaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatı için planladığı her şeyi gerçekleştirme şansı elde edeceğine ve özellikle de mesleğinde olabileceği en iyi noktaya geleceğine kılavuz eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu