ARüya Tabirleri

Alet Görmek

Rüyada Alet Görmek

Rüyada alet görmek anlamı, bireyin çok iş bilir biri olduğuna ve çevresinden sürekli yardım talepleri geldiğine, özellikle teknik konularda çok iyi olmasından dolayı güzel bir iş teklifi ile hayatının değişeceğine, kendi hayatını düzenlerken başkalarına da faydalı işler yapacak olan rüya sahibinin çalışkanlığına ve tuttuğunu koparan bir kimse olduğuna işaret eder. Görülen aletin ne olduğuna dair yorum yapılması gerekir. İşe yarayacak bir miktar paraya, kişiye doğru ve yerinde akıl veren iyi bir dostun varlığına da alamet olan rüya, sıkıntılı durumlar karşısında çok pratik çözümler bularak kısa sürede sorunu ortadan kaldıracak olmaya da kılavuztir.

Rüyada Alet Kullandığını Görmek

Küçük bir alet kullanmak bireyin yetenekleri doğrultusunda hareket edeceğine, iş konusunda sadece bir alana yönelerek, o alanda kariyer yaparak işin ehli biri haline geleceğine yorumlanır. Büyük bir alet kullanmak şartları lehine çevirmek ve akıllıca hamleler yaparak, doğru zamanda ve anda doğru hareket etmek sonucunda kendi iş yerini kurmak demektir ve hayırlı bir kazanç elde etmenin de işaretidir. Alet kullanmak genel anlamda bireyin tüm hayatını kendi başına kontrol etme yeteneğine sahip olacağına ve ayakları üstünde dururken kimseden yardım almadan, her işini hallederek başkalarının gözünde de son derece başarılı, işini bilen, akıllı biri olarak görülüp takdir toplayacağını da alamet eder.

Rüyada Alet Çantası Bulmak

Kişinin tam da ümitsizliğe kapıldığı bir anda karşısına çıkacak hızır gibi bir yardıma alamettir. İşi ile alakalı bir durumda yakın bir çalışma arkadaşından yardım görecek olan rüya sahibinin, özel sorunlarında da arabuluculuk eden, bireyin sıkıntılarına çözüm bulmak için didinen arkadaşların varlığına alamettir.

Rüyada Alet Görmenin Psikolojik Yorumu

Bir sorunu takıntı haline getirmek ve aslında o sorunla oyalanmak, sorunu hayatının merkezine koyarak ve arkasına sığınarak yaşamak, ondan nemalanmak ve mağduriyet yaratmak anlamına gelen sembolik bir rüyadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim