ARüya Tabirleri

Alın Görmek

Rüyada Alın Görmek

Rüyada alın görmek anlamı, şerefli ve haysiyetli bir yaşam sürdürüldüğüne, bireyin her ortamda saygı gören biri haline geleceğine ve kendisinin liderlik ettiği insanların her geçen gün artacağına, geleceğinde makam olarak da, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine işaret eder. Rüyasında büyük ve geniş bir alın gören kişilerin bahtı çok açık olur ve şans her zaman yanlarında olduğundan tüm işleri yolunda gider. Geniş alın görmek anlamı bireyin isteklerine kolay erişeceğine ve zahmetsiz bir hayat geçireceğine yorumlanır. Dar ve küçük bir alın görmek anlamı arzu edilen geleceğe ulaşmak için çetin yollardan geçilip, pek çok sıkıntı çekileceğine kılavuztir.

Rüyada Alında Secde İzi Görmek

Son derece hayırlıdır ve İslami olarak bireyin takva sahibi biri olduğuna, dini açıdan herkesin imrendiği bir mümin olarak yaşadığına, dünya işlerinde her zamana ahiret hayatını düşünerek adımlar attığına ve günahtan kaçınan bir kimse olduğuna yorumlanır. Alında secde izi görmek anlamı genellikle uzun bir ömre sahip olunup her türlü isteğe kavuşmak anlamına da gelir.

Rüyada Alında Leke Görmek

Kişi alnında ne olduğunu anlayamadığı bir leke görürse bu namusuna, onuruna ve haysiyetine gelecek kötü sözlerin, itibarının küçük düşmesine neden olacak hareketlerin işaretidir. Alında leke gören kişiler ailelerinden bazı insanların yaptığı kusurlu hareketler yüzünden istenmeyen olaylar yaşar ve zor durumda kalırlar. Alında beyaz bir leke görmek anlamı ise bireyin bekarsa evleneceğine, evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına alamet eder.

Rüyada Alın Görmenin Psikolojik Yorumu

Gelecek kaygısı yaşayan kişilerin tedirgin ruh hallerini, hayatlarını değiştirmek için gayret göstermelerine rağmen hiçbir şeyin değişmediğini düşünmelerini simgeleyen rüya, aynı zamanda ve anda aşırı kaderci yaklaşımları ile hayatları için hiçbir şey yapmayan kimseleri de ifade eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu