ARüya Tabirleri

Alkışlanmak

Rüyada Alkışlanmak

Rüyada alkışlanmak, rüyayı gören bireyin kendisini yüceltecek, onurlandıracak ve göğsünü kabartacak bir iş yapacağına ve bu sayede herkesin saygınlığını kazanarak, itibar elde edeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin hayatı boyunca başarılı olacağına, hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına, çalışkanlığı, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine işaret eder. Rüyayı gören bireyin hayatında sevince vesile olacak gelişmeler yaşanacak demektir.

Rüyada Alkışlandığını Görmek

Rüyayı gören bireyin çalışkanlığı ve başarıları ile ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine ve bu sayede iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına kılavuz eder. Rüya sahibinin maddi imkanlarının artmasına, bireyin yöneticilik konumuna getirilmesine ve çevresi geniş güçlü kimse haline gelmesine yorulur.

Rüyada Sahnede Alkışlanmak

Rüyayı gören bireyin herkes tarafından duyulacak ve herkesin imreneceği ve güzel sözlerle bahsedeceği bir işin altına imza atacağına işaret eder. Rüya sahibinin birincilik ödülüne layık görüleceği ve en iyisi seçileceği bir proje hazırlayacağına ve bu çalışmanın da kendisi için çok iyi bir etiket olacağına tabir edilir.

Rüyada Topluluk Tarafından Alkışlanmak

Rüyada topluluk tarafından alkışlanmak da sahnede alkışlanmak gibi yorumlanır. Rüyayı gören bireyin işinde eline geçecek hayırlı fırsatlar sayesinde şöhret edineceğine, namının yürüyeceğine, makamının yükseleceğine ve meslek hayatında istediği noktaya hızlı şekilde ilerleyeceğine kılavuz eder.

Rüyada Alkış Sesi Duymak

Rüyayı gören bireyin hayallerine ve hedeflerine ulaşmaya çok yaklaştığı anlamına gelir. Rüya sahibinin en büyük beklentilerinin inancı, umutları, olumlu düşünceleri ve de emekleri sayesinde gerçekleşeceğine, bu sayede rahatının yerine geleceğine ve yüzünün güleceğine alamet eder. Fakat bazı rüya tabirleri de bu rüyayı, bireyin aşırıya kaçan tavırları ve söylemleri ile insanlar tarafından yapmacık ve samimiyetsiz olarak görüleceğine rivayet edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim