ARüya Tabirleri

Alkol İçmek

Rüyada Alkol İçmek

Rüyada alkol içmek; rüyayı gören bireyin yaşayacağı muhtemel kötü olaylara ve hayırsız işlere alamettir. Gelişecek süreçte yaşanacak olaylar, kişiyi şaşkın tavırlara sürükleyecektir. Hiç beklemediği kişilerden ihanet görüp dağılacak olan rüya sahibi, yaşadıkları karşısında akıl tutulmasına girecektir. Bu rüyanın bir başka anlamında ise rüyayı gören bireyin yaşayacağı ahlak bozulması ve kötü yola düşmesi olarak ele alınmıştır.

Rüyada İçki İçmek

Kişinin içinde biriktirdiği bütün keder ve hüzünlü hali ortaya çıkacaktır. Bir volkan gibi patlama noktasına gelen bu kimse, artık canına da tak etmesinin etkisi ile eteğindeki bütün taşları dökmeye başlayacaktır. Yaşanacak büyük olayların olacağına kılavuztir. Bu rüyayı gören bireyin ayrıca içi ile dışının bir olduğu, göründüğü gibi olduğu yorumları da alimler tarafından yapılmıştır. Yani, farklı anlamlarda yorumlandığını söyleyebileceğimiz bir rüyadır.

Rüyada Viski İçmek

Rüyada viski içmek, bireyin kazandığı bütün şan ve şöhretin boş olduğuna kılavuztir. Yakaladığı rahatlık ve konforluk, aslında bireyin hayrına olmayacaktır. Bütün bu maddi kazançlar rüyayı gören kişi için sonunda olumsuz anlamda tezahür edecektir. Şimdi iyi günler geçirip keyfine baksa bile, yakın zamanda ve anda kişiyi zor ve talihsiz günler bekliyor olacaktır.

Rüyada Bira İçmek

Arkadaş ortamında yaşanacak ani bir gelişmeye kılavuztir. Bu gelişme, olumlu ya da olumsuz anlamda olabilir. Yakın zamanda ve anda arkadaş çevresi ile her zamankinden farklı olarak daha sık bir araya gelmeye başlayacak olan bu kimse, bu arkadaşları ile bazı sırlarını paylaşacaktır. Bu sırların, arkadaşları tarafından ortaya çıkartması mümkündür. Bu durumda, rüya sahibi büyük bir mağduriyet yaşayacaktır ve hayat ona adeta zindan olacaktır. Kişinin güvendiği arkadaşlarından uğrayacağı muhtemel bir ihanet, kişiyi fazlası ile üzmeye yetecektir. Gören bireyin tetikte olmasını gerektiren bir rüya olarak yorumlanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu