ARüya Tabirleri

Allaha Yalvarmak

Rüyada Allaha Yalvarmak

Rüyada Allaha yalvarmak, rüya sahibinin çalıştığı işte arzu ettiği noktaya veya mertebeye gelebilmesi için sabırlı olması ve uzun bir süre daha çalışıp beklemesi gerektiğini gösterir. Aynı zamanda ve anda bireyin emeklerinizinAllah katında karşılık bulacağına ve boşa gitmeyeceğine de müjde veren rüyalardan biridir. Rüyasında Allaha yalvaran bireyin borçları biter, günahları bağışlanır. İslami açıdan çok hayırlı bir rüyadır ve bireyin tüm isteklerinin, bugüne kadar gerçekleşmesi için Allaha dua ettiği her şeyin bir bir gerçek olacağını ve rüya sahibinin bundan sonraki hayatında mutluluğun ve huzurun, zenginliğin ve bereketin daim olacağını da haber verir.

Rüyada Dua Etmek

Rüya sahibinin çok büyük devlet adamları ile tanışacağına veya mertebesi yüksek, makamı önemli kimselerin yanında övgü dolu sözler alacağının işaretçisidir. İş anlamında mevki yükselmesine, hastaların şifa bulmasına, zenginliğe ve bireyin müreffeh bir hayat süreceğine yorumlanır. İslami açıdan bireyin günahlarından arınacağı, dini bütün bir Müslüman olarak yaşayacağı anlamlarına da gelmektedir. Rüyasında dua ettiğini gören bireyin tüm dilekleri kabul olduğu gibi, kazancının bereketi de günden güne artış gösterir.

Rüyada Yalvarmak

Rüyasında yalvardığını gören kişi, büyük beklentilerinin gerçek olduğunu görür. İş anlamında ne muradı varsa gerçek olur ve çektiği tüm sıkıntılar sona erer. Sabırla beklenilen günün geldiğine ve artık sıkıntıların sona erdiğine müjde veren rüya aynı zamanda ve anda borcu olan kimselerin bu yükten de kurtulacağına kılavuz eder. Rüyada yalvarmak, maddi açıdan ferahlamaya işaret ederken, bireyin taşınmaz mallara yatırım yapıp kazançlı çıkacağının da işaretçisidir.

Rüyada Allaha Yalvarmak Psikolojik Yorumu

Psikolojik açıdan zor durumda olan veya gerçek yaşamında pek çok sorunla ve sıkıntıyla mücadele eden kimseler, içinde bulundukları çaresizlik ve çözüm bulma isteği ile Allah ’a sığınırlar ve gün içinde ettikleri dualar, rüyalarda da kendini bu şekilde gösterir.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com