ARüya Tabirleri

Allık Sürmek

Rüyada Allık Sürmek

Rüyada allık sürmek, rüyayı gören bireyin, iş hayatında ve sosyal hayatında kendisini olduğundan farklı ve daha iyi gösteremeye çalışıp insanları aldatmasına ve yaptığı ya da yapacağı kötü ve utanç verici şeyleri eş, dost ve akrabalarından gizlemesine tabir edilir. Aynı zamanda ve anda, sosyal çevrenin değişmesi ile davranışların, alışkanlıkların değişmesine ve rüya sahibinin, karakterinde meydana gelecek kirlenmeye kılavuz edilir.

Rüyada Kendi Çabasıyla Allık Sürmek

Rüyada kendi çabasıyla allık sürdüğünü gören bireyin, kimseden yardım ya da destek almadan kendisine uygun gördüğü bir kişi ile aşk yaşamasına işaret edilir.

Rüyada Krem Sürmek

Rüyada krem süren bireyin, iş hayatında ya da sosyal hayatında sevdiği ve saydığı kişilerden birine hiç gereği yokken bir yalan söylediğine ve o kişiyi bu şekilde aldattığına yorumlanır.

Rüyada Krem Süren Erkek Görmek

Rüyada krem süren erkek görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, iş hayatında, aile hayatında ve sosyal hayatında yaptığı işler ve ortaya koyduğu çalışmalar için etrafındaki insanlara ya da yeni tanıdığı kişilere yalan söyleyip işlerinde hileye başvuracağına tabir edilir.

Rüyada Yüzündeki Kremi Silmek

Rüyada yüzündeki kremi silip çıkartan bireyin, aile hayatında ve sosyal hayatında yaptığı kötü şeylerden ve söylediği yalanlardan ötürü pişman olacağına ve artık normal insanlar gibi namuslu ve dürüst bir kişi olarak hayatını sürdüreceğine kılavuz edilir.

Rüyada Eline Krem Süren Kadın Görmek

Rüyada eline krem süren kadın görmek anlamı, rüya sahibinin, uzun zamandır beklediği ve karşılaşmak için birçok kez dua ettiği hayırlı bir kısmetle karşılaşacağına ve güzel bir ilişkiye yelken açacağına işaret edilir.

Rüyada Ayağını Kremlemek

Rüyada ayağını kremleyen bireyin, hayatında karşılaşacağı tüm sıkıntılarından kurtulacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine tabir edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu