ARüya Tabirleri

Almak Görmek

Rüyada Almak Görmek

Rüyada almak, rüyayı gören bireyin uykusunda aldığı objenin niteliğine ve özelliklerine bağlı olarak özele indirgenerek tabir edilebilirken genel anlamı itibariyle de iki şekilde tabir edilir. Bu rüya hem şer hem de hayır olarak yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören bireyin uykusunda çok istediği ve sevdiği bir objeyi aldığını görmesi, şans, bolluk, bereket, zenginlik, mutluluk ve sevinç olarak kabul edilir. Rüya sahibinin uykusunda kendisini hiç memnun etmeyecek bir şey aldığını görmesi de şanssızlık ve uğursuzluk olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Birşey Almak

Rüyada birşey almak, rüyayı gören bireyin uykusunda aldığı o şey üzerinden tabir edilir ve rüyayı gören bireyin hoş, güzel ve değerli bir şey aldığını görmesi, rahatlığa, ferahlığa, esenliğe alamet eder. Fakat rüya sahibinin çirkin ve değersiz bir şey alması zarara uğrayacağına, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına ve başarısızlığa düşeceğine rivayet edilir.

Rüyada Mesaj Almak

Rüyayı gören bireyin hedeflerinin, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşmesi sayesinde hayatının istediği yönde seyretmeye başlayacağına, ticaretinin açılacağına ve günlerinin güzelleşeceğine alamet eder.

Rüyada Abdest Almak

Rüyayı gören bireyin sıkıntılarından, sorunlarından, hastalıklarından ve maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına, rahat nefes almaya başlayacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, verimliliğinin de artacağına işaret eder.

Rüyada Para Almak

Rüyayı gören bireyin rakiplerine karşı çok başarılı olacağı, onların önüne geçeceği, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağı ve garanti olacak kazanca, mutluluğa, rahatlığa, lükse ve konfora kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Ev Almak

Rüyayı gören bireyin uykusunda yeni ve güzel bir ev aldığını görmesi hayatının olumlu yönde ilerleyeme başlayacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, bireyin isteklerine nail olacağına kılavuz eder. Rüya sahibi uykusunda eski ve kötü bir ev aldığını görürse hayal kırıklığı yaşayacak demektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu