ARüya Tabirleri

Alman Görmek

Rüyada Alman Görmek

Rüyada alman görmek anlamı, kısa süre içinde büyük bir atılım gerçekleştirileceğine, sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına, planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, başarılı bir kişi olunacağına, büyük bir şöhrete sahip olunacağına ve sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına alamet eder.

Rüyada Alman Kurdu Görmek

Rahatsızlık veren durumların uzaklaştırılacağına, hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamanda ve andan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına ve büyük maddi kazançlar elde edileceğine işaret eder. Aynı zamanda ve anda, güvenilen bir kişi sayesinde çok doğru işlere girileceğine ve parasal bir ferahlama yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada Alman Pastası Görmek

Yaşanan tatsız olaylardan ötürü kaçmış olan ağız tadının geri geleceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, rahat bir döneme girileceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına ve bir anda büyük kazanç getireceğine alamet eder.

Rüyada Alman Askeri Görmek

Kişinin, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar sayesinde iş açısından çok güzel ve hayırlı bir mevkiye terfi alacağına, sorunları, uğursuzleri, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine ve rakip olarak görülen kişilerin türlü hileler yapmalarına rağmen işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine tabir edilir.

Rüyada Alman Kadın Görmek

Karlı bir işe girileceğine, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına ve yapılacak bazı projelerle çok tanınan ve sevilen biri olunacağına yorulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu