ARüya Tabirleri

Almanya’ya Gitmek

Rüyada Almanya ’ya Gitmek

Rüyada Almanya ’ya gitmek, rüya sahibinin büyük hedefler peşinde olduğuna tabir edilir. Rüyayı gören bireyin zoru başarma isteği ve hevesi içinde olduğu, zorluklarla baş etme gücünü kendine bulduğu, karşısına çıkan tehlikeli işlerden korkmadığı, bilakis üzerine üzerine gitmeyi tercih ettiği şeklinde yorumlanır. Bazı rüya tabirlerine göre bu rüya, kazancın, mutluluğun, bolluğun ve bereketin garanti olacağına ve ömür boyu süreceğine işaret eder.

Rüyada Almanya ’da Olduğunu Görmek

Rüyada Almanya ’da olduğunu gören bireyin büyük hayal kırıklıkları yaşayacağı yorumu yapılır. Rüya sahibinin, yüzde yüz olacak gözüyle baktığı ve kendini hep bu doğrultuda şartladığı, başarısızlığı aklının ucundan dahi geçirmediği bir işinde başarısız olacağı ve çok üzüleceği anlamına gelir.

Rüyada Gurbete Gitmek

Rüyasında gurbete gittiğini gören kişi, çok çalışacak, emeğinin karşılığını alacak bu sayede maddi güç elde edip, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracak demektir. Rüyayı gören bireyin, azimli, hırslı çalışkan, cesur ve gözü kara olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Yurtdışına Gitmek

Rüyada yurtdışına gittiğini gören bireyin kafasının çok karışık olması nedeniyle sürekli kararsızlık yaşadığına işaret eder. Bu durum hem rüya sahibini hem de çevresindekileri zor durumda bırakıyor, en yakınlarını da isyan ettiriyor demektir.

Rüyada Yolculuk Yapmak

Rüyada yolculuk yapmak, rüya sahibinin ileriye yönelik bazı yatırımlar yapmak istediği ve bunun için sermaye biriktirdiği anlamına gelir. Rüya sahibi, bir koyduğu işten üç alacağı bir işi kovalıyor ve geleceği için planlar kuruyordur diye tabir edilir.

Rüyada Yol Hazırlığı Yapmak

Bir kişi rüyasında yol hazırlığı yaptığını görürse, o kişi iş hayatında muvaffak olacak ve hak ettiği koltuğa oturmayı mutlaka başaracak demektir. Rüya sahibinin iyi bir kariyer edineceğine ve geldiği yeri kaybetmemek için elinden geleni yapacağına kılavuz eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu