ARüya Tabirleri

Altı Görmek

Rüyada Altı Görmek

Rüyada altı görmek anlamı, genellikle zamanla alakalı bilgiler verir. Rüyanın bütününe uygun şekilde değerlendirilmesi gerekir. Genel anlamda bireyin beklentilerinin veya olmasını çok arzuladığı işlerin, olayların gerçekleşmesi için altı zamana ihtiyaç olduğunu bildirir. Altı uğurlu bir rakam olduğundan bireyin şansının yüksek olacağını, beklentilerinin pek çoğuna sahip olacağını ve mutlu bir hayat süreceğini de bildirir.

Rüyada Altı Rakamı Görmek

Vakti gelen bir kısmeti işaret eder ve rüya sahibinin altı vakitte alacağı iyi haberler sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğini, geleceğe umutla bakacağını ve belirlediği hedeflerine de altı vakit sonra ulaşacağını bildirir. Ev almak, işe girmek veya yola çıkmak gibi durumlarda altı rakamı gören kişilerin emellerine ve isteklerine ulaşacağına yorumlanır. Şansı dönen rüya sahibinin kendisine olan güvenini tazeleyeceği fırsatlar elde etmesine, karşı cinsle ilişkileri açısından da güzel tanışmalar yaşayacağına yorumlanır. Altı rakamı görenlerin sabretmesi ve çalıştıkları işte daha dirayetli davranmaları gerekir. İyi ve güzel günlerin kişiyi beklediğini, pek çok kapının açılacağını ve eski dertlerin hiçbirinin anımsanmayacağını da bildiren güzel bir rüyadır.

Rüyada Altı Kişi Görmek

Bir toplantıya katılan rüya sahibinin kendisine verilen bir görev neticesiyle kısa süre sonra yurt dışına gideceğine, çıkacağı yolculukta hem iş, hem de özel hayatı ile ilgili çok değişik olaylar yaşayacağını, tecrübelerini artırarak geri döneceğini ve kariyerinde bu yolculuk sayesinde pek çok basamağı hızla çıkacağını bildirir. İş konusunda kişiye yardımlarda bulunacak ve onun ilerlemesine, istediği mevkiyi elde etmesine katkıda bulunacaklarını bildirir.

Rüyada Altı Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayatında altı rakamının uğuruna inanan veya bu rakamla ilgili bir tarihte kişiyi derinden sarsan, şoke eden bir olayın yaşanması sonucunda duyulan korkuyu ifade eder. Altı rakamına dair saplantı geliştirmenin ve bu rakam söz konusu olduğunda her şeyin kötü olacağını veya başına fena bir şeyin geleceğine inanan kişilerin ruh hallerini de bildirir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara