ARüya Tabirleri

Altın Bozdurmak

Rüyada Altın Bozdurmak

Rüyada altın bozdurmak, ganimet elde etmek, ele geçecek çokça para ve mal, sıkıntı çekmeden zengin olma ve maddi sıkıntıların son bulmasına yorulmaktadır. Yine bu rüya para elde ederek, yoksulluktan kurtulmaya, makam ve mevki sahibi olmaya, iş hayatında yapılan yatırımların iyi sonuçlanmasına ve feraha ermeye alamettir. Bazı yorumculara göreyse bu rüya çalışma hayatında zorluk yaşamaya, elden para çıkmasına, korku ve üzüntüye yorulmaktadır.

Rüyada Altın Bulduğunu Görmek

Rüyada bulunan altın isabet edecek üzüntü ve kederdir. Eğer bu altın, para cinsinden bir şey ise devlet işine girme, sevinme ve mutlu olma anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Beş Adet Altın Bulduğunu Görmek

Bu rüya bireyin ibadeti ile ilgilidir. Rüyada görülen beş altın beş vakit namaza alamettir. Rüyada beş altın bulan namazlarına devam eden birisi olur. Rüyada beş altını kaybetmek dinde gerilemeye, ibadetlerini bırakmaya ve dünyevi işlere dalmaya yorulmaktadır.

Rüyada Bilezik Takmak

Bu rüya elde edilecek ganimet, para ve konulacak mirastır. Rüyada altın bilezik takan kişi eğer bekârsa evlenir. Altın yüzüğün anlamı da bu şekildedir. Rüyada görülen altın bilezik, hayırlı ve güzel kazançlardır. Böyle bir rüya gören kişi işlerinde atılım yapar ve güzel bir mevkiye gelir. Birden çok altın bilezik takmak da çokça para kazanmak, yüklü bir mal elde etmek anlamlarını taşır.

Rüyada Altın İşleyen Adam Görmek

Rüyada ham altını işleyerek ziynet yapan birisini gören dürüst ve ahlaklı bir adamla karşılaşır. Bu rüya insanlara öğüt veren, yanlış yollardan döndüren, nasihat edici ahlaklı bir kişidir.

Rüyada Altın Erittiğini Görmek

Rüyasında altın eriten kişi mahkeme işleri ile uğraşır. Bu rüya kısa süreli sıkıntıdır. Sonunda kendi lehine bir sonuç alarak tüm keder ve üzüntülerinden kurtulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu