ARüya Tabirleri

Altın Diş Görmek

Rüyada Altın Diş Görmek

Rüyada altın diş, ticaret yapmaya ve kazanç elde etmeye yorulmaktadır. Yine bazı âlimlere göre gönül ilişkisidir ve kısa süre içerisinde mutlu olacağı bir eşe kavuşmadır. Bu rüya tüccarlar için bol kazançlı bir iş, ele geçecek çokça mal ve ganimettir. Yine başka bir yoruma göre ise zorluktan sonra kolaylığa, sıkıntı çektikten sonra rahatlamaya alamettir.

Rüyada Kendisinin Değil de Başkasının Altın Dişini Görmek

Rüyada bir başkasına ait altın diş görmek anlamı dişin sahibinin durumuna göre yorulmaktadır. Bu kişi evli ise çok hayırlı ve çok güzel bir çocuğa sahip olur. Eğer bekar ise yakın zamanda ve anda iyi bir kısmeti çıkar ve evlenir. Bazı alimlere göre ise bu rüya oldukça zengin ve kuvvet sahibi bir adamdır.

Rüyada Altın Dişinin Düştüğünü Görmek

Bu rüya pek çok şekilde yorulabilmektedir. Bazen bu rüya elden giden paraya alamettir. Mal kaybetmek, iş hayatında bazı sorunlar yaşamak olarak yorulabilir. Bazen de bu rüyayı gören kimsenin günahlardan sakınıp, hatalardan arınmasıdır. Bu rüyayı gören artık hata yapmaz ve geçmiş günahlarına tövbe eder.

Rüyada Bir Kadının Dişinin Düştüğünü Görmesi

Bu rüya hamile bayanlar için hayırlı ve sağlıklı bir evlada alamettir. Bu rüyayı gören kimse yakın zamanda ve anda çok güzel bir çocuğa kavuşur. Hamile olmayan bayanlar için de çocuk sahibi olmak ve gebe kalmaktır.

Rüyada Gümüş Diş Görmek

Rüyada gümüş bir dişe sahip olan kimsenin güzel ahlaklı olması anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi dürüst, iyi kalpli ve takvalı bir kişidir.

Rüyada Dişlerinin Tamamının Düştüğünü Görmek

Bu rüya çok uzun ömre alamettir. Rüyada tüm dişlerinin döküldüğünü gören kimse tüm soyundan daha fazla bir ömre sahip olur ve çok uzun yıllar yaşar. Bu rüya aynı zamanda ve anda kendisinden türeyecek hayırlı bir neseptir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara