ARüya Tabirleri

Altın Para Görmek

Rüyada Altın Para Görmek

Rüyada altın para, genellikle hayırlıdır ve güzel yorumlanır. Bu rüya ele geçecek mala, mirasa konmaya, sıkıntıların hafiflemesine ve mutluluğa alamettir. Bazı âlimlere göre rüyada görülen az altın para sıkıntı ve kederken, çokça altın para ise iş hayatında başarıya, sıkıntılardan kurtulmaya ve bereketin çoğalmasına alamettir.

Rüyada Birisine Altın Para Vermek

Bu rüya bilginin kaybolmasına, cahilliğe, hata yapmaya ve insanlar arasında hakir olmaya kılavuztir. Rüyada birisine altın para veren kişi herhangi bir konuda cahilce hareketlerde bulunur.

Rüyada Altın Para Bulmak

Rüyada bulunan altın para eğer çok sayıdaysa zarar, sıkıntı ve ulaşacak kederdir. Rüyada altın para bulan bireyin evladından birçok hayır ve güzel davranışlar görür. Bu rüya çocukların anne ve babalarına ihsanda bulunmasıdır.

Rüyada Altın Lira Görmek

Rüyada görülen altın lira emanet, emanete bırakılan para ve söylenen söze alamettir. Rüyasında altın lira takan bireyin eline bol miktarda para geçer ve tüm sıkıntılarından kurtulur.

Rüyada Altın Para Kaybettiğini Görmek

Bu rüya dinde noksanlıktır. Rüyada altın para kaybeden bireyin ibadetinde ve namazında eksiklik vardır. Aslında bu rüya kişiye bir uyarıdır. Dünyevi olandan uzaklaşmasına ve ahirete yönelmesi gerektiğine yorulmaktadır.

Rüyada Altın Para Dağıttığını Görmek

Rüyada altın para dağıtan kişi, iyiliksever, ahlaklı ve insanlara iyilikte bulunmayı seven bir adamdır. Bu kişi hayatı boyunca insanları sevindirecek amellerde bulunur.

Rüyada Saf Altın Görmek

Rüyada görülen saf altın takva, dinde sebat etme, dindar bir kimse ve doğru yolda olan kişi anlamlarına gelir. Saf altın gören bireyin dini konularda bilgili olduğuna ve ibadetlerinin makbul bulunduğuna alamettir.

Rüyada Bir Tane Altın Para Görmek

Bu rüya insanlara haset eden, fırsatçı ve ikiyüzlü bir adama alamettir. Bu rüyayı gören ya böyle bir adamla karşılaşır ya da bizzat öyle olduğu anlamına gelir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com