ARüya Tabirleri

Altına Yaptığını Görmek

()

Rüyada Altına Yaptığını Görmek

Rüyada altına yaptığını görmek anlamı, bireyin ortaya çıkmasını istemediği ve çok korktuğu bir sırrı olduğunu, yaptığı yanlış işlerden dolayı tedirginlik içinde olduğunu gösterir. Rüya sahibinin çevresi ve ailesi tarafından asla kabul görmeyen bir durum içinde olduğu ve gayrimeşru bir ilişki yaşadığı yönünde de yorumlanabilir. Bu rüya bireyin çok ezilmiş, korkak ve beceriksiz bir kimse olduğuna da işaret eder. Altına yaptığını gören kimse, aynı zamanda ve anda beklenmedik şekilde ortaya çıkan sırları nedeni ile utanç içinde kalacağı durumlar yaşar.

Rüyada Çişini Yaptığını Görmek

Yeni iş kuran kimselerin beklentilerinin karşılıksız kalacağı ve maddi açıdan da düşük gelirler elde edileceği anlamlarına gelir. Rüyasında çişini yaptığını gören kimse aynı zamanda ve anda dedikoducu ve iftiracı biridir ve çevresi tarafından da sevilmez. İleri geri konuşan, başkalarının işine burnunu sokan ve sürekli olarak kişileri eleştiren biri olunduğuna, toplumdaki itibarının zayıf olduğuna da işaret eder.

Rüyada Büyük Abdestini Yaptığını Görmek

Maddi anlamda çok büyük bir rahatlamanın söz konusu olduğu rüya, bireyin hayallerindeki gibi bir iş sahibi olacağına, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına ve taşınmazlarının sayısının artacağına kılavuz eder. Farklı bir yoruma göre ise, rüyasında açık bir yere büyük abdestini yaptığını gören kimse çok büyük bir kabahat işleyerek herkese rezil olur ve zor durumda kalır. Büyük abdestini yapıp temizlediğini gören kimse ise yaptığı büyük bir hatadan dönerek, hatasını telafi etme yoluna gider.

Rüyada Altına Yaptığını Görmek Psikolojik Yorumu

Rüyasında altına yaptığını gören kişi gerçek hayatında yaptığı hatalar nedeni ile zor durumda kalacağı gibi, bu rüya korkular yaşayan ve güçsüz hisseden kimseleri de işaret eder. Yenilik yapmaya cesaret edemeyen, baskı altında olan kişileri de sembolize eder. Psikolojik açıdan, çok büyük bir sır sahibi olan ve bu sırrın açığa çıkması konusunda derin endişeler yaşayan ve korkan kişiler de rüyalarında benzer şeyler görebilirler.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by