ARüya Tabirleri

Amcasını Görmek

Rüyada Amcasını Görmek

Rüyada amcasını görmek anlamı, rüyayı gören bireyin hayatının daha kolay hale gelmesi, başarılarının, mutluluğunun ve kazancının da artması için tabiri caizse bir bilene danışması gerektiğine rivayet edilir. Rüya sahibinin başının derde girdiğinde, işlerinin kötüleşmeye başladığında, hayatına aksiliklerin ve engellerin çıktığında tüm çareyi ve dermanı yine ailesinde bulduğuna bu nedenle onların sözlerinin dışına çıkmamasında fayda olduğuna işaret eder.

Rüyada Amcasını Ölmüş Görmek

Rüyayı gören bireyin ailesiyle birlikte mutlu ve huzurlu bir ortamda yaşayacağına, rahatının, sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına, aile fertleri ile afiyette kalacağına ve gerçek mutluluğu da ev hayatında bulacağına tabir edilir.

Rüyada Amcasını Öldürmek

Rüyayı gören bireyin uykusunun tam aksine gerçekten amcasıyla ya da diğer birinci derece yakınlarıyla bol muhabbete ve iyi geçim halinde olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin onlarla birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olacağına ve birbirlerine sıkı sıkıya kenetleneceklerine işaret eder.

Rüyada Amcasının Kızını Görmek

Rüyayı gören bireyin çevresinde kendisine iyilik, hayır ve şifa getirecek olan iyi kalpli, cömert, kadri ve gönlü yüce kimseler olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi bu kişilerden her daim samimiyetle destek görüyor ve görmeye de devam edecek demektir.

Rüyada Amcasının Elini Öpmek

Rüyayı gören bireyin kendisi için uğurlu gelecek, şansını ve kısmetini arttıracak kişilerle ortak hareket edeceğine, böylece başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına kılavuz eder.

Rüyada Amcasının Oğlunu Görmek

Rüyayı gören bireyin aldığı her kararda, giriştiği her işte ve attığı her adımda arkasında duran aile fertleri, akrabaları, yakınları ya da dostları olduğu anlamına gelir ve hayırlar yorulur. Rüya sahibinin karşılıklı olarak sevdiği ve sevildiği kişilerin varlığına yorulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu