ARüya Tabirleri

Amcayı Görmek

Rüyada Amcayı Görmek

Rüyada amcayı görmek anlamı, rüyayı gören bireyin makbul, iyi kalpli, hayırlı, paylaşımcı ve halden anlayacak kadar yüce gönüllü kimselerle karşılaşacağına bu kişilerden yana mutlulukla, rızıkla, bollukla, bereketle ve zenginlikle nasipleneceğine işaret eder. Rüya sahibinin elinden tutacak, ona doğru yolu gösterecek, yaşamını kolaylaştıracak, yeri geldiğinde akıl ve teselli yeri geldiğinden de para ve mal verecek insanların varlığına yorulur.

Rüya Amcayı Öpmek

Rüyayı gören bireyin olumlu gelişmeler yaşayacağına, hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, sıkıntısını, üzüntüsünü ve hastalığını unutturacak haberler alacağına ve herşeyin çok daha iyiye doğru gitmeye başlayacağına işaret eder ve hayır olarak kabul edilir.

Rüyada Amcayı Öldürmek

Rüyayı gören bireyin uykusunda gördüğü kişi gerçekten amcasıysa ona kendi rızasıyla maddi imkânlarından sunacağına, onu borçtan kurtaracağına ve bu sayede hem onun gönlünü hem de hayır dualarını alacağına alamet eder. Eğer rüya sahibi uykusunda tanımadığı bir kişiyi amcası olarak görür ve onu öldürürse bu da bir hayır işi yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Amcayı Dövmek

Rüyayı gören bireyin uykusunun tam aksine özellikle aile büyükleri olmak üzere onu seven ve üzerinde emeği olan tüm insanlara karşı saygıda kusur etmeyeceğine, hep onlara layık olmaya çalışacağına, elinden geldiğince onlarla birlik, beraberlik, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına rivayet edilir.

Rüyada Ölmüş Amcayı Diri Görmek

Rüyayı gören bireyin amcasının hasretini çektiğine, ona olan sevgisinin her zaman canlı olduğuna, onun için hep dua ettiğine ve onu sürekli düşündüğüne işaret ederken bir diğer yandan da rüya sahibinin çok özlediği ve ayrı kaldığı birine kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Öz Amca Görmek

Rüyayı gören bireyin ailesi için makbul biri olduğuna, ailesinin de kendisinden razı geldiğine işaret eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu