ARüya Tabirleri

Ameliyathane Görmek

()

Rüyada Ameliyathane Görmek

Rüyada ameliyathane görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, sağlığına çok dikkat edip dengeli beslendiğine ve bu sayede çok iyi bir bedene ve sağlığa sahip olduğuna tabir edilir. Aynı zamanda ve anda, rüya sahibinin, resmi kurumlar ile ya da özel şirketler ile ilgili gizli belgelere ve bilgilere sahip olduğuna kılavuz edilir.

Rüyada Ameliyat Eldiveni Görmek

Rüyada ameliyat eldiveni görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, yapacağı işlerde ve gerçekleştireceği projelerde kazanacağı para içerisinde haram para bulunduğuna işaret edilir. Aynı zamanda ve anda, çok büyük sıkıntılara yol açacak, çok acı verip uzun bir hastalık dönemi geçirtecek ve maddi ve manevi kayıplara yol açacak bir rahatsızlığa yakalanılacağına yorumlanır.

Rüyada Neşter Görmek

Rüyada neşter görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, eş, dost ya da akrabalarından birinin hafif bir şekilde yaralanacağına ve bu olaydan rüya sahibinin çok etkilenip üzüleceğine kılavuz edilir.

Rüyada Ameliyat Olmak

Rüyada ameliyat olmak, uzun zamandır sağlıkta yaşanan sorunların giderileceğine ve en kısa sürede rahatsızlık döneminin son bulacağına yorulur. Ayna zamanda ve anda, rüya sahibinin, gerçekleştireceği bir iş, ortaya koyacağı bir çalışma ya da hayata geçireceği bir proje için ailesinin sözü geçen büyüklerinden para alıp destek sağlayacağına işaret edilir.

Rüyada Başkasının Ameliyat Olduğunu Görmek

Rüyada başkasının ameliyat olduğunu görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, iş hayatının getirisi olan ve kendisinden kaynaklanmayan çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve bu yüzden büyük bir parasal sorun yaşayıp iş hayatında çok büyük zarar edeceğine tabir edilir.

Rüyada Ameliyat Etmek

Rüyada ameliyat etmek, rüya sahibinin, kendisine güvenen kişiler tarafından teslim edilen bir işi, en iyi ve en çok kazanç getirecek şekilde yapmaya çalışacağına ve bu sayede insanların güvenini ve kendisine olan saygılarını kaybetmeyeceğine kılavuz edilir.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by