ARüya Tabirleri

Ametist Görmek

Rüyada Ametist Görmek

Rüyada ametist görmek anlamı, rüyayı gören bireyin parlak bir geleceği olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı stresli, zor, kötü ve mutsuz günlerden kurtulacağına, ferahlayacağına, rahatlayacağına, esenlik, huzur ve saadet bulacağına tabir edilir. Şans demektir, duaların ve dileklerin kabul olacağına, hayallerin gerçekleşeceğine yorulur ve rüyayı gören bireyin muradına ereceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Ametist Taşı Görmek

Rüyada ametist taşı görmek anlamı de tıpkı ametist görmek anlamı gibi yorumlanır. Her iki rüya da büyük hayır olarak açıklanır ve rüyayı gören bireyin korkularından, hastalıklarından, dertlerinden ve dertlerin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, çözümlere ve sakinliğe kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Ametist Yüzük Görmek

Rüyayı gören bireyin eline bol para geçeceğine, işlerinin çoğalacağına, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine rivayet edilir.

Rüyada Ametist Taşı Toplamak

Rüyayı gören bireyin kısmetlerinin ve eline geçecek fırsatların çoğalacağına, karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına, etrafına da kendisine büyük fayda ve menfaat getirecek kimselerin dolacağına yorulur. Rüya sahibinin hayatının kusursuz olacağına, eksiklerinin de tamamen giderileceğine tabir edilir.

Rüyada Ametist Kolye Görmek

Rüyayı gören bireyin sağlığının yerine geleceğine, yaşamının uzun olacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, beklentilerinin ve ideallerinin gerçekleşeceğine bu sayede yaşam enerjisinin, isteğinin ve dinamizminin de eksilmeyeceğine kılavuz eder.

Rüyada Ametist Yüzük Takmak

Rüya sahibinin mal varlığının artacağına, kazancının çoğalacağına, işinin gücünün rast gideceğine, elinin bollaşacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına alamet eder.

Rüyada Ametist Taşı Almak

Rüyayı gören bireyin emeklerinizinkarşılığını ve hak ettiklerini eksiksiz ve sorunsuz şekilde alacağı anlamına gelir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu