ARüya Tabirleri

Anne Olmak

Rüyada Anne Olmak

Rüyada anne olmak, İslami açıdan çok hayırlı ve kişi için nimetlerin artacağı, bolluğun ve bereketin eksik olmayacağı güzel bir hayata işaret eder. Sıkıntıda olan kişiler anne olduklarını görürlerse bütün duaları kabul olur ve dertlerinden bir hamlede kurtulurlar. Fazla vakit geçmeden bireyin geleceğe dönük projelere adım atacağına, ailesini ve kendisini kalkındıracak işlere atılacağını, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine ve aile büyüklerine saygıda kusur etmeyen, hayırlı bir evlat olacağına yorumlanır. Para sıkıntısı olanlar için rahat nefes alabilecekleri ve huzurlu bir psikolojiye kavuşacakları güzel günlerin geleceğine, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına alamet eder.

Rüyada Anne Olamadığını Görmek

Kişiye musallat olan bir sıkıntı veya nazarın etkisinden dolayı ruhsal açıdan bir bunalım yaşanacağına, aile içinden destek görecek olan rüya sahibinin bir müddet daha kendisini toparlamakta güçlük çekeceğine alamettir. Anne olamadığını görmek anlamı hayal kırıklığına uğramak veya evlatları tarafından kötü muameleye maruz kalmak şeklinde de yorumlanır. Şanssızlıkların peş peşe geleceği bu dönemde bireyin dirayetli ve sabırlı davranması gerektiğini de öğütler.

Rüyada Anne Olan Birini Görmek

Başka bir kadının doğum yapıp anne olduğunu görmek anlamı bireyin önündeki bir kısmeti başkasın kaptıracağına, beğenmediği bir fırsatı yanlış değerlendirmek sonucunda ilerde pişmanlık duyulacağını bildirir. Kişinin çok zamandır görmek anlamı için can attığı ancak bir araya gelemediği biri ile sürpriz bir şekilde iletişime geçerek görüşeceğini de müjdeler. Yardım görmek anlamı ve akraba ilişkilerini iyi tutmak için çaba harcamak anlamına da gelir.

Rüyada Anne Olmanın Psikolojik Yorumu

Genellikle bayanların gördüğü rüyalar arasındadır ve anne olmak isteyen, çocuk sahibi olmak isteği ile yanıp tutuşan, bu konuda tedavi olan ya da anne olmasında engel olan kişilerin psikolojilerini simgeleyen bir rüyadır. Çocuk kaybeden kimselerin de gördüğü rüyalar arasında yer alır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim