ARüya Tabirleri

Anne Sütü Görmek

Rüyada Anne Sütü Görmek

Rüyada anne sütü görmek anlamı, temizlik ve güzel ahlaktır. Anne sütü her konuda başarıya kavuşacağınız bir döneme girdiğinize, zamanı iyi kullanmaya, iş ve özel hayatında güzel fırsatlara, hayırlı kısmetlere, bereketli işlere ve bol kazançlara alamettir.

Rüyada Memeden Süt Emmek

Birçok âlim bu rüyanın hayırlı olmadığını söylemektedirler. Bu rüya kederlenme ve sıkıntıya girme olarak yorulur. Bazıları da süt emen kişi hapse girer demişlerdir Ebu Sait ’e göre meme emen kişi hastalanarak yatağa düşer. Yine bu rüya geçim darlığına, maddi sıkıntılara da yorulabilmektedir.

Rüyada Kendi Memesini Emdiğini Görmek

Rüyada kendi memesini emen kişi, yakında yakın akrabalardan birinin mirasına konar. Yine bu rüya kızının hayırlı çıkmasına ve ondan göreceği hayra da işaret olabilmektedir. Rüyasında bir kadının memesini emdiğini görmek anlamı ise hayırlı bir rüya değildir.

Rüyada Meme Dışında Bir Azadan Süt Emmek

Rüyada meme dışında herhangi bir azadan meme emen kişi hayır ve menfaat görürken eğer emdiği kişiyi tanıyorsa bu rüya onun için hayırlı değildir. Rüyada bir hayvandan süt emdiğini görmek anlamı eğer süt çıkıyorsa ve o hayvan süt verebiliyorsa oldukça güzel ve hayırların habercisi olan bir rüyadır.

Rüyada Emdiğini Görmek

Rüyada emmek çoğu tabirciye göre mala alamettir. Emmek ile ilgili rüyalar görülme durumuna göre yorumlanmaktadır.

Rüyada Eti Yenmeyen Bir Hayvandan Süt Emdiğini Görmek

Rüyada eti yenmeyen bir hayvandan süt emen kişi haram bir mala kavuşur. Bu rüya hayırlı olmayan kazançlara, iş hayatında başarılı olmaya ama bu başarıdan bereket görmemeye yorulmaktadır.  Eti yenen bir hayvandan emilen süt  ise güzel ve hayırlı bir paradır.

Rüyada Çocuğu Emzirdiğini Görmek

Rüyada herhangi bir çocuğu emzirdiğini gören kişi eğer o çocuk kendi evladıysa büyük bir mertebeye ulaşır, kendi soyundan hayırlı ve ahlaklı büyük insanlar çıkar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu