ARüya Tabirleri

Annesini Görmek

Rüyada Annesini Görmek

Rüyada annesini gören bireyin hayatta her işi gücü rast gider, başarıları artar, ticareti genişler ve şansı açık olur diye yorumlanır. Rüya sahibinin hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, kendisine kar ve mutluluk getireceğine rivayet edilir. Kısmetin açık olacağı, bireyin yüzünün hep güleceği anlamına gelir.

Rüyada Annesini Hamile Görmek

Rüya sahibinin kazancının artması ile elinin bolluğa kavuşacağına, maddi imkânlarının çoğalacağına, daha rahat ve güzel bir hayat yaşayacağına kılavuz eder. Karlı işler yaparak, rızkını genişletmeye yorulur.

Rüyada Annesini Öldürmek

Rüyayı gören bireyin bazı yanlışlara düşeceğine, bunun itibarının sarsılmasına neden olacağına, toplumdaki prestijinin de sarsılacağına kılavuz eder. Yanlış yollara sapmaya, kötü kimselerle iş birliği yapmaya, belalara bulaşmaya ve günahkâr olmaya alamet eder.

Rüyada Annesini Öpmek

Bu rüya kısmen de olsa gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin bir araya gelmeyi çok arzu ettiği bir kimseyle ya da annesi ile ayrıysa onunla bir araya geleceğine, ona kavuşacağına ve çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Annesini Hasta Görmek

Bir bireyin rüyasında annesini hasta görmesi iyi anlamlara gelmez. Rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına, güvendiği kişilerden yana sıkıntı alacağına, emeklerinizinboşa gideceğine ve mutsuz olacağı günler yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Annesini Kaybetmek

Rüyayı gören bireyin hayatında içine bir türlü sinmeyen, onu huzursuz eden, kafasında soru işaretleri uyandıran bir takım meselelerin olduğuna yorulur. Rüya sahibinin kafasını kurcalayan, kendisini umutsuzluğa ve karamsar düşüncelere iten bazı konuların varlığı üzerinden açıklanır.

Rüyada Annesini Ölmüş Görmek

Hayırlı haberler almaya, mutlu olmaya, keyiflenmeye ve neşelenmeye kılavuz eder. Ayrıca rüya sahibinin annesinin huzurunun yerinde olduğuna alamet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu