ARüya Tabirleri

Annesini Hamile Görmek

Rüyada Annesini Hamile Görmek

Rüyada annesini hamile görmek anlamı, anne hayatta ise onunla ilgili güzel ve iyi haberler alınacağına, sevindirici gelişmelere, aile büyüklerinden kalacak bir mirasa yorumlanır. Annesini hamile olarak gören kişi tez zamanda ve anda çok sevineceği bir haber alır.

Rüyada Başka Birinin Hamile Olduğunu Görmek

Görülen kişiden gelecek olan güzel bir habere işaret eder. Aynı zamanda ve anda hamile olduğu görülen kimsenin rüya sahibine de sevindirici bir yardımda bulunacağı şeklinde de yorumlanabilir. Hayırlı bir rüyadır ve hamile görülen kişi için her türlü şansın açık olacağına ve bahtının da güzel olacağına tabir edilir. Bol kazanca işaret eden rüya aynı zamanda ve anda bir gayrimenkul alımının da söz konusu olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kendisinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyasında hamile olduğunu görmek anlamı, kişi için son derece hayırlı bir rüyadır ve mutluluk verici haberler alınacağına, beklenen işlerin bir an önce gerçek olacağına yorumlanır. Bekar bir bayanın kendisini hamile görmesi, evlilik hazırlıkları yapacağına, iyi ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına, işlerinin rast gideceğine yorumlanır. Evli bir bayanın kendisini hamile görmesi ise, gebe kaldığını öğreneceğine ve mutluluğa kılavuztir. Dul bir bayan rüyasında kendisini hamile kalmış görürse, yeniden bir evlilik yapar. Bayanların hamile olduklarını görmesi aynı zamanda ve anda ellerine geçecek çok yüklü bir paranın veya hatırı sayılır bir mala sahip olacaklarının da işaretidir.

Rüyada Bir Erkeğin Kendisini Hamile Görmesi

Yaşanacak üzücü olaylara ve gözyaşı döküleceğine işaret eden rüya aynı zamanda ve anda bireyin mal kaybına uğrayacağı veya çok sevdiği bir kimsenin acı haberini alacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Annesini Hamile Görmek Psikolojik Yorumu

Genellikle kardeş isteği olan kişilerde veya kardeş özlemi çeken kimselerde görülen bir rüya çeşididir. Annesini hamile gören kişiler, kardeş sahibi olmak istediklerinden dolayı bu özlemlerini rüyalarında bu şekilde görebilirler. Bunun dışında, bireyin hamilelikle ilgili sıkıntıları olduğu durumlarda da anne desteği söz konusu ise benzer rüyalar görülebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu