ARüya Tabirleri

Anneye Sarılmak

Rüyada Anneye Sarılmak

Rüyada anneye sarılmak, çok yüce ve manevi açıdan değerli duygularla yaşayan rüya sahibinin ailesine olan düşkünlüğü ve tüm amacının onları mutlu etmek, iyi bir yaşam sürmelerine katkıda bulunmak olduğunu bildirir. İyi bir evlat olmanın yanı sıra, gurur duyulacak, merhametli ve kadir kıymet bilen, herkese eşit mesafede duran, tüm canlıları yaratandan ötürü seven rüya sahibinin sevaplarla dolu hayatını işaret eder. Maneviyata önem veren, annesini seven ve onun gönlünü hoş tutmak için elinden gelen her şeyi yapan bireyin sürekli dua ettiğini ve işlerinde de Allah ’ın yardımı ile sorunlar yaşamadığını alamet eder. Anneye sarılmak çok hayırlı olduğu gibi bireyin çok mutlu olacağının da müjdesidir. Sevinç veren gelişmeler kadar iyi haberlerle dolu, her zaman iyiliklerle karşılaşılacak olduğunun tabiridir.

Rüyada Anneye Sarılıp Ağladığını Görmek

Biraz üzüntü yaratan ve kişiyi umutsuzluğa sürükleyen bir olayın sonunda hayırlara aracılık edeceğine ve daha güzel bir kapının açılacağına, bireyin yaşça kendisinden küçük biri ile evlilik yapacağına kılavuztir. Aile büyüklerinden birinin vefatı sonrasında onun adına bir hayırda bulunacağına, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına alamet eder. Hayırlı ve kişi için mutluluk gözyaşları dökmesine neden olacak güzel gelişmelerin müjdesi olarak yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Anneye Sarılmak

Çok büyük pişmanlıklar içinde olan rüya sahibinin bundan sonraki hayatını daha düzgün ve onurlu bir şekilde yaşamak için gayret sarf edeceğine ve özellikle ailesine karşı daha şefkat dolu yaklaşımlarda bulunacağına alamettir.

Rüyada Anneye Sarılmanın Psikolojik Yorumu

Annesini erken kaybetmiş olan veya yakınlarda annesi vefat eden kimselerin bilinçaltlarında sürekli özlem duygusu ile yaşamalarının neticesinde rüyalarında annelerini görüp onlara sarılmaları son derece normal kabul edilir. Ölüm acısı ile baş etmekte zorlanıldığını ve yas sürecinde olunduğunun sembolik göstergesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu