ARüya Tabirleri

Anneyle Kavga Etmek

Rüyada Anneyle Kavga Etmek

Rüyada anneyle kavga etmek, bireyin iş hayatındaki her şeyin kötü gitmesine ve yaptığı anlaşmaların bozulmasına, insanlarla tartışmalı ve kavgalı bir pozisyona düşmesine kılavuz eder. Rüyasında annesiyle tartıştığını gören bireyin elinden yüklü miktarda mal ve para çıkar ve gelirinde azalma olur. Rüyasında annesini kendisini azarlarken gören bireyin annesinin gönlünü alması ve ilgi göstermesi gerekir. Rüyasında annesine kötü davrandığını gören kimse yaşarken annesinden beddua alır ve hayatı boyunca hiçbir işi rast gitmez.

Rüyada Anneyi Öpmek

Rüyasında annesini öptüğünü gören kimse çok büyük bir sevinç yaşar ve başkalarına da iyiliği dokunur. Büyük bir sevaba nail olunacağına ve Allah ’ın hoşuna gidecek davranışlarda bulunulacağına da işaret eden rüya, bireyin iyi amelleri olan, dini bütün, iman gücü yüksek bir kimse olduğuna da işaret eder.

Rüyada Anneyi Görmek

Hayırlara işaret eden güzel bir rüyadır. Rüyasında annesini gören bireyin kazancı her daim yüksek olur ve çevresi tarafından sevilen, takdir edilen bir kimse haline gelir. İkili ilişkileri de, ailevi ilişkileri de her zaman olumlu ve huzur içinde olur. Çevresine güven veren, ticaret anlamında da saygın bir kişiliğe de işaret eder. Rüyada anneyi görmek anlamı hayırlı ve sevindirici haberler almak anlamına geldiği gibi, bireyin annesinin kendisinden razı olduğunu da gösterir. Büyük ve çok önemli bir müjde olarak da tabir edilir.

Rüyada Anneyi Ölmüş Görmek

Rüyasında annesini ölmüş gören kişi iyi bir haber alacağı gibi, sevdiği biri ile görüşür. İslami açıdan ise annesini ölmüş olarak rüyasında gören kişi, onun ahiret hayatı için Fatiha okumalı ve onun hayrına sadaka vermeli, iyilikte bulunmalıdır. Dini açıdan kişiye dua etmesi için bir uyarıda bulunulduğu da söylenir.

Rüyada Anneye Sarılıp Öpmek

Rüyasında annesine sarılıp öpen bireyin annesi gerçek hayatta yaşıyor ise, ona en kısa zamanda ve anda kavuşacağını ve hasret gideceğine işaret eden rüya, annesi hayatta olmayan kişiler için ise çok sevdiği ve özlediği bir kimse ile karşılaşacağını, iyi ve müjdeli haberler alacağını gösterir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu