ARüya Tabirleri

Anten Görmek

Rüyada Anten Görmek

Rüyada anten görmek anlamı, fırsatların habercisidir. Durağan veya uzun süredir herhangi bir yenilik olmayan hayat yaşayan rüya sahibinin ansızın tanışacağı insanlardan gelen güzel bir teklifle yurt dışına gideceğini, bilimsel alanlarda çalışanlar için farklı tecrübeler edinecekleri, kariyerlerine olumlu katkılar sağlayacakları kuruluşlarda çalışacakları ve hayat deneyimlerini sonuna kadar artıracakları durumlar yaşanacağını bildirir. Algıların açılacağını, bireyin etrafında olan biten her şeyin farkına çok daha net olarak varabileceğini, kendisine düşman olan veya dostluk yapanları da görebileceği, görüşünün genişleyeceği bir dönem geçireceğini bildirir. Bu rüyayı görenler iş yerlerinde kendilerine karşı olan, arkasından konuşan kimseleri de ifşa eder ve o kimselerle olan bağlarını net bir şekilde koparırlar.

Rüyada Televizyon Anteni Görmek

İyi bir kılavuz olan rüya sahibinin, kendi deneyimlerini çocuğuna veya kardeşlerine aktararak, onların hayatlarına yön vermelerini kolaylaştıracağına alamettir. Riskleri göze almadan, son derece akıllı ve aynı zamanda ve anda ayakları yere sağlam basan projelerde yer alınacağını, her zaman kenarda birikmiş bir parası olacak şekilde harcamalar yapılacağını da bildiren rüya, tedbirli davranılacak bir sürecin sonunda bireyin isteklerine daha kolay ulaşacağını müjdeler.

Rüyada Anten Tamir Etmek

Bocalama sürecini atlatan veya yaşadığı olumsuzluklar yüzünden neşesi kaçmış olan rüya sahibinin yeniden eskisi gibi iyi hissetmek için kendisini sosyal ortamlara atacağını, eski arkadaşlarıyla görüşeceğini, gereksiz kırgınlıklar yaşadığı kimselerle köprüleri yeniden kurmak için girişimlerde bulunacağını ve keyfini kaçıracak her türlü durumdan özellikle kaçınacağını işaret eder. Kişinin kendisine olan saygısını ve sevgisini yeniden kazanmaya başlayarak, acımasız eleştiriler yapmadan, her şeyi olduğu gibi kabullenmeyi öğrenerek yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Anten Görmenin Psikolojik Yorumu

Anten görmek anlamı, genellikle uç boyutta düşüncelere ve isteklere sahip olan kimseleri işaret eder. Yaşamındaki ayrıntılara boğulmaktan bütünü gözden kaçıran ve çevresindeki pek çok kişiyi de aşırı ve gereksiz davranışları yüzünden kendinden soğutan, dostlarının uzaklaşmasına neden olan kişileri anlatır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu