ARüya Tabirleri

Apartman Görmek

Rüyada Apartman Görmek

Rüyada apartman görmek anlamı, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan bir araza işaret eder. Sıkıntılı bir dönem yaşanacağına ve bu durumun geliyorum demesine kılavuz eder. Yani rüya sahibinin önceden uyarıldığı ya da hissettiği bir konuda önlem almayışı nedeni ile bu zorluğa düşeceği tabir edilir. Rüyada apartman görmek anlamı, rüya sahibine fayda getirmeyecek işler uğruna kasasını boşaltacağına kılavuz ederken diğer yandan da rüya sahibinin bazı münakaşalar yaşaması anlamına geldiği şeklinde değerlendirilir. Rüya sahibi bir süre kavga ve gürültü yaşayacak bu nedenle de bir hayli strese girecek demektir.

Rüyada Apartman Satın Almak

Derde düşmek şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi zaten her şeyi kendine dert edinen biri olarak tasvir edilir. Bu kötü özelliği nedeni ile alacağı bir haber ya da yaşayacağı bir olay nedeni ile çok üzülecek, ağlayıp, sızlanacak demektir. Öte yandan da borca girmeye ve zarar etmeye tabir edilir.

Rüyada Apartman Çökmesi

İyi şekillerde yorumlanmaz. Büyük bir acı ve kayıp anlamına gelir. Hane içinde aile büyüklerinden birinin ya da aile bireylerinin her hangi birinin kaybı şeklinde değerlendirilir. Bu rüyada hayır yoktur.

Rüyada Apartman Boşluğu Görmek

Rüya sahibinin hissettiği yalnızlık duygusudur. Rüyasında apartman boşluğu gören kişi yaşayacağı bir uğursuz karşısında elleri kolları bağlı ve çaresizmiş gibi hissedecek demektir.

Rüyada Apartman Temeli Görmek

Yeni kararlar almak ve güzel adımlar atmak anlamına gelir. Rüya sahibi yeni bir iş yapmaya niyetlenmiş demektir. Bu iş kendisine hayır ve mutluluk getirecektir.

Rüyada Apartman İnşaatı Görmek

Rüya sahibinin eksikleri anlamına gelir. Rüyasında apartman inşaatı gören bireyin henüz kişisel olarak çok eksiği vardır ve bunları farkına vararak, kapatmaya çalışması bir süre sonra bir gereksinim haline gelecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim