ARüya Tabirleri

Araba Çarpmak

Rüyada Araba Çarpmak

Rüyada araba çarpmak, yanlış kararlar almak demektir ve bireyin anlık duygularıyla hareket etmesinin yol açacağı durumları ön göremediği için tüm planların alt üst olacağını işaret eder. Araba çarptığını gören kişi bekarsa var olan ilişkisini sona erdirip çok daha iyi anlaşabileceği biriyle tanışır. Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek çok önemli değişiklik ve yeniliklere işaret eden rüya, bazen yapılan bir hatanın sonrasında kişi için yepyeni bir kapının açılacağı anlamına gelir. Bir felaketten kıl payı kurtulmak, ayağını sağlam basmayan kişi için yaşadığı aksiliklerden sonra hayat görüşünü değiştirmek manasına da gelen rüya, kötü şansın kısa bir süre sonra sona ereceğine, yapılan yanlışlardan dönülerek çok daha sakin ve aklı başında bir hayat sürdürüleceğine de kılavuztir.

Rüyada Duvara Araba Çarpmak

İyi değildir ve büyük bir kazaya, hastalıklarla mücadele edilerek geçirilecek yaşama alamettir. Rüya sahibinin çok basitçe çözebileceği durumlarda bile kılı kırk yarması neticesinde işleri berbat edeceğini, düşünmeden yaptığı harcamalar ve lükse olan aşırı tutkusu nedeniyle servetini giderek kaybedeceğini de alamet eder. İslami olarak bu rüyayı bir uyarı olarak ele almak gerekir. Kişinin hatalı davranışlarında ısrar etmemesi gerektiğini, olabildiğince doğru yolda, hakkaniyetli, günahtan uzak bir yaşamı tercih etmesinin en doğrusu olduğunu da bildirir.

Rüyada Araba Çarpmak Ve Ölmek

Aksine yorumlanır ve yaşanacak çok büyük bir sevince, alınacak iyi, müjdeli haberlere alamettir. Rüya sahibinin bugüne kadar olmayacağını düşündüğü tüm dileklerinin gerçek olacağına da tabir edilen rüya uğur getiren bir tanıdığa, bir projede ses getiren başarılar elde edeceğine, kurulan yeni yaşamda isteklere kısa zamanda ve anda erişileceğine yorumlanır.

Rüyada Araba Çarpmanın Psikolojik Yorumu

Kişinin kendisine ket vurduğunu, çoğu zaman yapmak istediklerini veya söylemek istediklerini kendisinin engellediğini bildirir. İç çatışmaların yoğun şekilde yaşanmasından kaynaklanan bir içe dönüş, mutsuzluk ve karamsarlık ifadesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu