ARüya Tabirleri

Araba Koltuğu Görmek

Rüyada Araba Koltuğu Görmek

Rüyada araba koltuğu görmek anlamı, yeni tanışılan bir kimseyle sıkı fıkı bir dostluk kurulmaya başlanacağını ve bu kişiyle beraber uzak olmayan bir gelecekte yola çıkma planları yapılacağını işaret eder. Rüya sahibinin hayatına aniden giren ve pek çok şeyin değişmesine sebep olan kişi ya da kişileri ifade ettiği gibi, yeni haberleri, farklı fırsatları ve alışılmış hayat koşullarını değiştirecek gelişmeleri de tabir eder. Araba koltuğu görmek anlamı, iş hayatı için sürpriz şekilde yön değiştirmek demektir. Rüya sahibinin yakınlarından veya sevdiği insanlardan birinden gelen teklifle bambaşka bir iş alanına yöneleceğine, uzmanlığı dışındaki bu iş sayesinde bireyin çok zengin bir hayat süreceğine de tabir edilir. Bayanlar için eşlerinin kendilerine alacağı maddi açıdan değerli bir hediyenin de ifadesidir.

Rüyada Araba Koltuğunda Oturmak

Şoför koltuğunda oturuluyor ise, kişi hayatı ile ilgili tüm kararları almak için bir müddet yalnız kalacak, fikrini değerli bulduğu insanlarla konuşacak demektir. Çözüm bulmakta zorluk çekilen ailevi bir meseleyi içine atan ve çok büyük stres yaşayan bireyin bir türlü yolunda gitmeyen hayatı ile ilgili değişiklikler yapacağına da alamettir. Ev satıp başka bir şehirden mülk almak manasına da gelir.

Rüyada Bozuk Araba Koltuğu Görmek

Parasızlık çekmek, verilen borçları geri alamamak, maddi dar boğaza girmek ve bir türlü beli doğrultamamak manasındadır. Rüya sahibinin şanssız bir döneme gireceğini, bu süreçte düşme veya sakatlanma gibi ufak kazaların yaşanacağını, kısa süreli istirahatler edileceğini ve işlerde de durgunluk yaşanacağını ifade eder.

Rüyada Araba Koltuğu Görmenin Psikolojik Yorumu

Hareketsizlikten bunalan, sürekli yer değiştirmek isteyen ve aynı zamanda ve anda pek çok ilgi alanına yönelen kimseleri işaret eder. Hayat enerjisinin yüksek oluşuna ve aynı zamanda ve anda bireyin yeni olan her şeye ilgi duyduğuna da tabir edilir. Maceracı ve hayalperest bir kişiliğin de sembolüdür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu